Imieniny: Reginy, Patryka, Zbyszka 17 marca 2018

Na żywo: Suwałki  | Ełk 

na antenie
Arkadiusz Sikora
Arkadiusz Sikora

ogłoszenia

Ogłoszenia

Odstęp


Ciepły posiłek w parku

Foto: Radio 5

Ełk

Pracownicy socjalni ełckiego MOPSu oraz Dom dla Osób Bezdomnych i Najuboższych MONAR-MARKOT zapraszają w najbliższą sobotę (14.10) na ciepłą zupę. Posiłek otrzymać mogą osoby potrzebujące, ubogie i bezdomne. Ale nie tylko. Ciepłą zupę dostanie każdy, kto w sobotę między godziną 12:00 a 14:00 zgłosi się do pracowników MOPSu wydających posiłek w Parku Solidarności.
Akcja odbywa się z inicjatywy pracowników socjalnych, dzięki pomocy ełckiego Monaru, sponsorów i rolników z okolic Ełku, którzy przekazali produkty potrzebne do przygotowania posiłku. Mówi Aneta Ruszczyk, dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Ełku.

 

 

Autor: wk     Data: 13 października 2017

   
Tagi:

2 komentarze

  1. max Odpowiedz

    Co tydzień w niedziele jest ciepły posiłek przy dworcu w ramach akcji Food not Boombs. Robią to sami wolontariusze , sami zdobywają produkty a miejsca do przygotowania użyczył Kościół Chrześcijan Baptystów. Nikt się nie chwali i o tym nie pisze. Jet to co niedziela przez cąły okres jesieni i zimy. A tu info dla ubogich i bezdomnych. To informacja dla nich? A czy one mają internet , tv, telefon. Po co się chlubić pani Ruszczyk ? Po co taka reklama ?

  2. Pokmarek Odpowiedz

    Co to za akcja ? Ja mam już dość takich śmiesznych akcji , co ten bezdomny na tej darmowej zupce dociągnie do wigilii i następnego darmowego wielkiego halo . co to ma być ? Chcecie pomagać do dożywiajcie cyklicznie , a nie jakiś śmieszne zupki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Portal radio5.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.