Imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy 23 stycznia 2018

Na żywo: Suwałki  | Ełk 

ogłoszenia

Ogłoszenia

Odstęp


„Mała obwodnica” oddana do użytku

Foto: radio5.com.pl

Raczki

Do użytku oddano w piątek (25.11) ostatni element obwodnicy Augustowa. Chodzi o przedłużenie drogi krajowej nr 8 do drogi wojewódzkiej 655 w rejonie Raczek, czyli łącznik między obwodnicą a miejscowością Raczki. Kierowcy mogą korzystać z odcinka o długości około 1600 metrów. – Mimo że to niewielka odległość, ten fragment drogi ma duże znaczenie dla mieszkańców gminy- mówił Jerzy Doroszkiewicz z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Białymstoku.

– To taka mała obwodnica Raczek – powiedział podczas otwarcia Jarosław Zieliński, wiceminister Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Autor: IW/ K     Data: 25 listopada 2016

   
Tagi:

13 Komentarzy

 1. Tom Odpowiedz

  Oby te skrzyżowanie nie doprowadziło do tragedii. Myślę ze najlepszym rozwiązaniem było by rondo, ale jak ksiądz poświęcił i minister odebrał będzie ok.

 2. Obiektywny Odpowiedz

  Zielinski to pewnie chciał się pokazac.A mnie ciekawi ile ksiądz wzioł?bo za darmo napewno nie przyjechał.A może to jest ujęte w kosztach każdej inwestycji w tym kraju?

 3. kamak Odpowiedz

  Nieeeee, no Poseł Jarosław obrońca naszych praw i jestestwa przyjechał zbierać laury po poprzednikach z PO. Nie mogę patrzeć na tego typa. Ludzie, kto postawił krzyżyk przy jego nazwisku?? Spalcie się ze wstydu!!!!!!

 4. użytkownik Odpowiedz

  Wszystko pięknie i ładnie. Ten łącznik był potrzebny, brawo… Tylko te skrzyżowanie… Jest do przebudowy. Jest tam hopka, a za miast niej powinno być rondo…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Portal radio5.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.