Imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta 21 lutego 2018

Na żywo: Suwałki  | Ełk 

na antenie
Daniel Bobrowski
Tomek Suchocki

ogłoszenia

Ogłoszenia

Odstęp


113 km/h w terenie zabudowanym

Foto: KPP w Giżycku

Kolonia Rybacka

113 km/h pędził w terenie zabudowanym kierowca Mitsubishi zatrzymany przez węgorzewskich policjantów. Mężczyzna stracił prawo jazdy na trzy miesiące. 51-letni mieszkaniec Kętrzyna został skontrolowany w sobotę (15.07) około godz. 9.00 w miejscowości Kolonia Rybacka.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, mężczyzna za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h stracił prawo jazdy oraz został ukarany 400 złotowym mandatem i 10 punktami karnymi.

Takie same konsekwencje poniesie 21-latka skontrolowana przez policjantów w niedzielę (16.07) w tej samej miejscowości. Kobieta jechała osobowym Oplem z prędkością 104 km/h.

I to nie jedyny pirat drogowy zatrzymany w weekend przez węgorzewskich policjantów. Z nadmierną prędkością jechał Kią Ceed przez miejscowości Kolonia Pozezdrze 27-letni mężczyzna.

Podczas sprawdzania jego danych w policyjnych bazach okazało się, kierowca prowadził pojazd pomimo sądowego zakazu, który obowiązuje do 2019 roku. Samochód, którym jechał 27-latek został przekazany osobie posiadającej uprawnienia. Mężczyzna odpowie teraz za wykroczenie oraz złamanie sądowego zakazu.

Autor: ate     Źródło: KPP w WęgorzewieData: 16 lipca 2017

   
Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Portal radio5.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.