Słuchaj nas online SUWAŁKI | EŁK

16 drużyn zagra dla Janka

20.03.2019

Ełk

Zagrają dla Janka. 16 drużyn zmierzy się w charytatywnym turnieju piłki nożnej. Rozgrywki odbędą się w najbliższą niedzielę (24.03) w hali MOSiR przy ul. Kolbego w Ełku.

Tak duże zainteresowanie tym wydarzeniem zaskoczyło jego organizatorów. Patryk Gondek i Mateusz Furman poprzez tą inicjatywę chcą pomóc byłemu piłkarzowi ełckiego MAZURA. Wylew przykuł Janka Gdulę do wózka inwalidzkiego. Potrzebna jest kosztowna rehabilitacja. Stąd pomysł na zorganizowanie charytatywnego turnieju piłkarskiego. Wpisowe oraz wszystkie pieniądze uzbierane z wpłat i licytacji podczas turnieju przekazane zostaną na rzecz Janka.

Wśród zgłoszonych do turnieju zespołów są przedstawiciele lokalnych drużyn, ale i amatorzy, reprezentanci miejscowych firm, dziennikarze i tak zwane dzikie drużyny – utworzone specjalnie na niedzielny turniej.
– Cieszy nas tak duże zainteresowanie wydarzeniem – mówi Mateusz Furman.

Do udziału w wydarzeniu organizatorzy zapraszają całe rodziny. Będą licytacje i mnóstwo atrakcji, zapewnia Patryk Gondek.

Charytatywny turniej halowej piłki nożnej „Gramy dla Janka” w niedzielę (24-go marca) w hali MOSiR na osiedlu Jeziorna. Patronem medialnym wydarzenia jest Radio 5.

Źródło: Radio 5
Autor: jwe