Imieniny: Benedykta, Lubomiry, Lubomira 21 marca 2018

Na żywo: Suwałki  | Ełk 

ogłoszenia

Ogłoszenia

Odstęp


21-latek zatrzymany z narkotykami

Foto: Radio 5

Miłusze

Za posiadanie narkotyków odpowie 21-latek zatrzymany przez dzielnicowych z Prostek. Mężczyźnie grozi kara 3 lat więzienia. Dzielnicowi sprawdzali miejsca, gdzie według mieszkańców dochodzi do niepokojących zachowań młodzieży. Były to m.in. okolice sklepu w miejscowości Miłusze.

Mundurowi spotkali tam dwóch mężczyzn. Jeden z nich pił piwo w miejscu niedozwolonym, za co został ukarany mandatem. Drugi z mężczyzn podczas kontroli zachowywał się nerwowo, dlatego zwrócił na siebie uwagę dzielnicowych. Po przeszukaniu odzieży 21-latka okazało się, że w pudełku po papierosach znajdują się torebki foliowe z suszem roślinnym i białym proszkiem. Mężczyzna twierdził, że narkotyki znalazł podczas spaceru w Ełku.

Jak informuje Agata Kulikowska, oficer prasowy ełckich policjantów, wyjaśniane są wszelkie okoliczności tej sprawy. Jeżeli badania laboratoryjne potwierdzą, że zabezpieczone substancje to środki odurzające, mężczyzna może trafić za kratki na 3 lata.

Autor: ate     Źródło: KPP w EłkuData: 13 marca 2018

   
Tagi:

3 Komentarzy

  1. Mieszkaniec Odpowiedz

    Hehehe posrance wioskowe, gangsterka. Dzieci pojęcia o życiu nie mają, do roboty na gospodarce a nie łatwy pieniądz. Bezstresowe wychowanie gnoju!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Portal radio5.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.