Imieniny: Feliksa, Konrada, Zbysławy 23 marca 2018

Na żywo: Suwałki  | Ełk 

na antenie
Katarzyna Szczęsna
Tomek Suchocki

ogłoszenia

Ogłoszenia

Odstęp


26 mandatów pierwszego dnia zakazu

Foto: radio5.com.pl

Suwałki

Ponad dwudziestu kierowców otrzymało mandaty za złamanie wprowadzonego wczoraj (10.01) w Suwałkach zakazu wyprzedzania dla ciężarówek na miejskim odcinku drogi krajowej numer 8.  Zakaz wprowadzono około godziny 9:00. Policjanci cały czas sprawdzali, czy jest on respektowany. W sumie przeprowadzili 70 kontroli i ujawnili 30 wykroczeń. Za złamanie zakazu mandaty dostało 26 kierowców ciężarówek. Suwalscy policjanci ostrzegają, że kontrole będą kontynuowane. Zgodnie z taryfikatorem kar, za niestosowanie się do znaku B-26 „zakaz wyprzedzania”, kierowca dostaje mandat w wysokości od 20 do 500 zł i 5 punktów karnych.

Autor: AP     Źródło: Radio 5Data: 11 stycznia 2017

   
Tagi:

6 Komentarzy

  1. Maciej Dąbrowski Odpowiedz

    Brawo, brawo. Kierowcy ,którzy jeżdżą tą drogą 20 lat dostali mandat bo się zagapili. Mogliście chociaż poczekać tydzień. 500 zł…., masakra. Gdy policjanci i ITD przejdą na wcześniejszą emeryturę to zapewne będą chcieli zarobić i pójdą do pracy na kierowce i mam nadzieje , że będą mieli dobrą passę do zbierania mandatów.

  2. Do redaktor Odpowiedz

    Proszę nie ośmieszać sie wstawiając jakies linki tylko rzetelnie sprawdzic w taryfikatorze,a nie przepisywać gotowca jednocześnie osmieszajac się przy tym.. Nikt nie mówi,aby być jakimś zawodowym redaktorem, wiadomo „amatorszczyzna”,lecz chociaż spróbować troszkę wysilić sie,przylozyc do wykonywanych obowiązków i wykonywać je rzetelnie,porzadnie że skrupulatnością,aby pracodawca,a przede wszystkim czytelnik był zadowolony. Pozdrawiam ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Portal radio5.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.