Imieniny: Jolanty, Łukasza, Olimpii 17 grudnia 2017

Na żywo: Suwałki  | Ełk Do końca roku pozostało:


ogłoszenia

Ogłoszenia

Odstęp


28-latek zniszczył Audi. Kierowcy groził śmiercią

Foto: KPP w Piszu

Pisz

Blisko trzy promile wydmuchał 28-latek, który drewnianą pałką zniszczył samochód i groził jego właścicielowi śmiercią. Mężczyznę zatrzymali w nocy z soboty (11.02) na niedzielę (12.02) piscy policjanci.

Jak informuje Anna Szypczyńska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Piszu, pokrzywdzony przyjechał wieczorem po swoją dziewczynę. Gdy zaparkował Audi A6 w pewnym momencie usłyszał huk i zauważył jak znany mu 28-latek uderza drewnianą pałką w przednią szybę i lusterko jego auta. Sprawca groził również pozbawieniem życia kierowcy samochodu. 28-latek uciekł kiedy pokrzywdzony wyjął telefon i zadzwonił na policję prosząc o interwencję, dodaje Szypczyńska.

Patrol zatrzymał mężczyznę na jednej z ulic w mieście. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad 3 promile alkoholu w organizmie. 28-latek trafił do aresztu i po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty zniszczenia mienia i kierowania gróźb karalnych.

Właściciel Audi straty oszacował na kwotę dwóch tysięcy złotych. Jak dodaje Szypczyńska, 28-latek swoje zachowanie tłumaczył nadmierną ilością wypitego alkoholu. Teraz o jego losie zadecyduje sąd.

Autor: ate     Źródło: KPP w PiszuData: 13 lutego 2017

   
Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Portal radio5.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.