Imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta 21 lutego 2018

Na żywo: Suwałki  | Ełk 

na antenie
Daniel Bobrowski
Tomek Suchocki

ogłoszenia

Ogłoszenia

Odstęp


39-latka znaleziona z raną ciętą szyi

Foto: Radio 5

Sulimy

Giżyccy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności śmierci 39-letniej kobiety, której ciało znaleziono wczoraj w samochodzie w miejscowości Sulimy w gminie Giżycko. Ofiara miała rany cięte w okolicach szyi. Policjantów powiadomił przypadkowy mężczyzna, który zauważył stojące na poboczu auto i siedzącą w środku nieprzytomną kobietę.
– Prawdopodobnie już wtedy 39-latka nie żyła – powiedział Radiu 5 Grzegorz Ryński, Prokurator Rejonowy w Giżycku. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon.
Rany jakie ofiara miała na szyi wskazują na to, że doszło do zabójstwa. Narzędziem zbrodni prawdopodobnie był nóż. Śledczy ustalili, że sprawcą zbrodni mógł być partner 39-latki. Mężczyzna sam zgłosił się do giżyckiej komendy. Jak informuje Ryński – obecnie 41-latek przebywa w areszcie, dziś zostanie oficjalnie przesłuchany. Również dziś odbędzie się sekcja zwłok kobiety. Od jej wyników będzie zależało jakie zarzuty usłyszy zatrzymany.

Autor: apk     Data: 8 sierpnia 2016

   
Tagi:

1 komentarz

  1. fwe Odpowiedz

    u nas jest zasada domniemania winnosci? udowodniono mu zabójstwo? w ogole u nas to jak masz znane nazwisko lub znasz kolesi to jeszcze jakoś jest a tak to nedza – zacofany kraj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Portal radio5.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.