Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny 26 maja 2018

Na żywo: Suwałki  | Ełk 

na antenie
Monika Tyszkiewicz
Monika Tyszkiewicz

ogłoszenia

Ogłoszenia

Odstęp


Aresztowany za kradzieże


Nawet do 7,5 roku więzienia za liczne kradzieże grozi 28-letniemu mężczyźnie zatrzymanemu przez ełckich policjantów. Wczoraj, decyzją sądu ełczanin został aresztowany na 1,5 miesiąca.
Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że w nocy z soboty na niedzielę (13-14.05.)mężczyzna ukradł z jednego z mieszkań saszetkę z zwartością 7 600 złotych, kluczyk do samochodu i  telefon o wartości 300 złotych. Jak informuje Agata Kulikowska oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ełku- mężczyzna został zatrzymany. Zebrany w tej sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu zarzutu kradzieży.
Okazało się również, że to nie jedyne przestępstwo, jakie ma na koncie 28-latek.
Podczas imprezy ze znajomymi ukradł portfel, w którym było 550 złotych oraz karta bankomatowa. Kilkukrotnie płacił skradzioną kartą w sklepie monopolowym, wykorzystując funkcję zbliżeniową.
W związku z tym, że 28-latek w przeszłości był skazany wyrokiem za podobne przestępstwo, za które odbył karę pozbawienia wolności, tym razem odpowie w warunkach tak zwanej recydywy. Kodeks karny za kradzież w tym przypadku przewiduje karę nawet do 7,5 roku więzienia.

Data: 19 maja 2017

   
Tagi:
Portal radio5.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.