Imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy 23 stycznia 2018

Na żywo: Suwałki  | Ełk 

ogłoszenia

Ogłoszenia

Odstęp


Auta dla SG

Foto: radio5.com.pl

Augustów

Trzy nowe samochody otrzymała dziś augustowska placówka Straży Granicznej. Wartość sprzętu to prawie 450 tysięcy złotych. Kluczyki do aut przekazał mundurowym Jarosław Zieliński, sekretarz stanu w resorcie Spraw Wewnętrznych i Administracji.  Nowe pojazdy, terenowy SsanngYong Rexton, Volkswagen Caravelle Trendline i nieoznakowany Opel Astra posłużą strażnikom do patroli. W sumie Podlaski Oddział Straży Granicznej wzbogaci się w tym roku o co najmniej dziesięć pojazdów. Wszystko w ramach rządowego programu modernizacji służb mundurowych.

Pułkownik Grzegorz Biziuk, komendant Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej zapewnia, że auta się przydadzą. Jak przypomina, co roku strażnicy zatrzymują wielomilionowej wartości kontrabandę i dziesiątki obcokrajowców, którzy próbują dostać się do Polski lub dalej, na zachód.

Autor: AP     Data: 8 stycznia 2018

   
Tagi:

6 Komentarzy

 1. jogi Odpowiedz

  A ja myślałam,że minister jest od rządzenia, a nie wożenia kluczyków. To robota dla kuriera. Chociaż patrząc na tego ministra to muszę powiedzieć, że do niczego innego on się nie nadaje. To bardzo drogi doręczyciel !

 2. SpecOps Odpowiedz

  Cyrku ciąg dalszy, operacyjne auta pokazują w portalach internetowych…Myślałem, że fikcja filmowa typu „Pitbull” to tylko fikcja, a to się dzieje tu i teraz… Czy powinno się robić z tego wydarzenie. Wymiana floty w służbach powinna być czymś normalnym, auta się psują, sprzęt się zużywa…dziwne to wszystko…

 3. JózefK Odpowiedz

  Tak się zastanawiam: jak pan sekretarz stanu wozi kluczyki i drogi otwiera na Suwalszczyźnie, to kto za niego pracuje w ministerstwie i w sejmie bo tu i tam płacimy mu pensję z naszych podatków.

 4. :):):) Odpowiedz

  dobrze, że przekazał bo inaczej dorabiać by musieli, swoją drogą dobrze jest mieć ziomala przy korycie, sorki przy STERZE….

 5. JózefK Odpowiedz

  Właśnie czytam: „Kwota nagród w 2017 roku wypłacona sekretarzom stanu w MSWiA wyniosła 97 900 zł”. Sekretarzy jest trzech, w tym nasz najbardziej znany. Wypada prawie 32 tyś. na każdego oprócz normalnych zarobków. Za jakie osiągnięcia ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Portal radio5.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.