Imieniny: Joachima, Kiry, Maurycego 20 marca 2018

Na żywo: Suwałki  | Ełk 

na antenie
Katarzyna Szczęsna
Monika Tyszkiewicz

ogłoszenia

Ogłoszenia

Odstęp


Auto Starostwa Powiatowego brało udział w kolizji

Foto: Radio 5

Gołdap

Służbowe auto Starostwa Powiatowego w Gołdapi brało udział w kolizji. Chodzi o zdarzenie, o którym już informowaliśmy na antenie Radia 5. W środę 4 stycznia w godzinach wieczornych na trasie Żytkiejmy–Dubeninki do przydrożnego rowu zjechała Skoda Octavia. Autem kierował pijany 55-latek. Mężczyzna miał prawie 2 promile. Jak się okazało mieszkaniec Gołdapi chwilę przed zdarzeniem ukradł służbowy samochód Starostwa. 55-latek będzie odpowiadał za krótkotrwałe użycie pojazdu i jazdę pod wpływem alkoholu. Grozi mu 5 lat więzienia.

W sprawie próbowaliśmy kontaktować się ze starostą gołdapskim. Andrzej Ciołek okazał się dziś jednak nieosiągalny. Komentarza udzielił nam sekretarz powiatu, Marek Miros.

 

Autor: apk     Data: 10 stycznia 2017

   
Tagi:

1 komentarz

  1. IPO Odpowiedz

    Witam. Dziwna informacja i powściągliwa wypowiedź sekretarza?
    Chcę podzielić się moimi przemyśleniami. To nie dziwne że emerytowany pułkownik oznajmia funkcjonariuszom policji, iż to on prowadził starostwa samochód? Czy może jechał nim ktoś ważniejszy z samego szczytu tej struktury (starostwa). Czy policjanci zabezpieczyli ślady zapachowe i linii papilarnych? Gdzie i skąd jechał ten samochód. Dlaczego nie ma lub gdzie jest, była najważniejsza osoba starostwa? Jak zabezpieczony był samochód przed jego niepożądanym pobraniem. Kto przedostatni nim kierował. Na czym polega pobranie samochodu do kierowania. Kto samochodem faktycznie kierował?
    Redaktorze czy to nie jest ciekawe?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Portal radio5.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.