Imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany 18 lutego 2018

Na żywo: Suwałki  | Ełk 

na antenie
Marcin Banachowski
Marcin Banachowski

ogłoszenia

Ogłoszenia

Odstęp


Domaga się odpowiedzi

Foto: radio5.com.pl

Suwałki

– Przyzwyczaiłam się, że od dwóch lat nie jestem zapraszana na obchody świąt mundurowych organizowanych przez Prawo i Sprawiedliwość – mówiła we wtorek (14.11) w Radiu 5 Bożena Kamińska, miejscowa posłanka Platformy Obywatelskiej. Zarzuca również Jarosławowi Zielińskiemu, sekretarzowi stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji, że nie jest witana z imienia i nazwiska i urzędu który piastuje podczas uroczystości które organizuje poseł.

Jak już mówiliśmy w Radiu 5, w sobotę 11 listopada na Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego w centrum Suwałk podczas obchodów Dnia Niepodległości posłance odmówiono zabrania głosu. Parlamentarzystka uważa, że zawłaszczanie świąt patriotycznych to wyrządzanie krzywdy dla całej ojczyzny.

Posłanka nie zamierza pozostawiać tej sprawy bez rozwiązania. Zapowiedziała, że będzie domagała się konkretnych odpowiedzi od organizatorów.

 

Autor: PF     Data: 14 listopada 2017

   
Tagi:

22 Komentarzy

 1. Wkurzony Odpowiedz

  Kochane Radio5 ile razy o tym samym można pisać? Co brak tematu do pisania? trochę powagi aby o tym drugi dzień pisać wkoło to samo.

 2. rafcio Odpowiedz

  Ojojoj bidula ta nasza Bożenka!!😡
  Nikt nie zaprasza jej na lans,taka tragedia!!
  Powiem krótko:I BARDZO DOBRZE!!!!!Niech wraca do Gołdapi

 3. Teofil N Odpowiedz

  Pani poseł, może czas na rachunek sumienia za swoje działania, za swoja prace, za swoja działalność i postepowanie. Ludzie widzą, ludzie sie przygladaja potem bedzie kwas i niesmak. Czas na rachunek sumienia. Czas na przemyślenia

 4. Jan Odpowiedz

  Pani Bożeno lubię Panią, ale to Pani użalanie się nad sobą i pretensje do Zielińskiego bardzo Pani szkodzą wizerunkową. Taka jest polityka i Pani pokazuje, że Pani do niej się nie nadaje. Polityk ma być skuteczny a nie marudzić. Tak trzeba działać, aby być skutecznym. Jak nie idzie, to nie idzie. Po owocach poznamy…

 5. mirek Odpowiedz

  To nie był ;wiec; wyborczy pani poseł .;Wykolegowali;panią sami pani ;przyjaciele; .Chyba pani już ;skończoną jest;w polityce ,że tak potraktowano panią i żadnego ;interesu;nie zrobią z panią !

 6. misiu Odpowiedz

  Panią Poseł wykolegowali ci co niby koledzy i koleżanki z rodowodem postkomuny i ośmiorniczek: Renkiewicz, Przełomiec i Naszkiewicz – do nich beki proszę wysyłać. I niech Pani radni z PO w radzie miejskiej jak grajek czy Kamińska nich zrobią focha i opuszczą Czesia koalicję…ALE na to trzeba jaj….

 7. pawel Odpowiedz

  Nic mądrego i nic ważnego(w zasadzie jak dotychczas) ta pani do przekazania i tak by nie miała. wiec nie rozumiem po co ten szum….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Portal radio5.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.