Imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany 18 lutego 2018

Na żywo: Suwałki  | Ełk 

na antenie
Daniel Bobrowski
Daniel Bobrowski

ogłoszenia

Ogłoszenia

Odstęp


Dozór i poręczenie majątkowe dla kierowcy BMW

Foto: KPP w Ełku

Ełk

Prokuratura Rejonowa w Ełku zdecydowała się zastosować środki zapobiegawcze wobec kierowcy BMW, które w minioną sobotę (7.10) brało udział w wypadku na trasie Ełk-Wiśniowo Ełckie. Wobec 36-latka zastosowano dozór policyjny i poręczenie majątkowe.

Mężczyzna na pewno będzie odpowiadał za kierowanie samochodem pod wpływem środków odurzających. Czy i jakie jeszcze zarzuty usłyszy będzie zależało od dalszych ustaleń w tej sprawie. Prokuratura czeka jeszcze na wyniki badań jego krwi, które wykażą czy był pod wpływem alkoholu. Zostanie też powołany biegły z zakresu ruchu drogowego, który wyda opinię odnoście tego kto był sprawcą wypadku.

Jak już informowaliśmy, Ford i BMW w sobotę wieczorem podczas wymijania zderzyły się lewymi bokami. Później oba auta uderzyły w drzewa. Kierowca i pasażer BMW oddalili się z miejsca zdarzenia przed przyjazdem służb, zostawiając 21-latkę zakleszczoną w Fordzie. Kobietę przy użyciu specjalistycznego sprzętu uwolnili strażacy. Z obrażeniami głowy i obojczyka trafiła do szpitala.

Dzielnicowi po godzinie ustalili kierowcę BMW. 36-latek i 26-letni pasażer, który podróżował tym pojazdem, zostali zatrzymani w mieszkaniu. Kierowca odmówił badania na zawartość alkoholu, dlatego pobrano od niego krew do badań. Wyniki będą znane w ciągu kilka najbliższych dni. Wiadomo już natomiast, że 36-latek był pod wpływem środków odurzających i za to usłyszał już zarzut.

Jak poinformował Wojciech Piktel, Prokurator Rejonowy w Ełku – od dalszych ustaleń śledczych będzie zależało czy zostaną postawione zarzuty również w zakresie spowodowania wypadku i nieudzielenia pomocy 21-latce.

Autor: apk     Źródło: Prokuratura Rejonowa w Ełku, KPP w EłkuData: 12 października 2017

   
Tagi:

3 Komentarzy

  1. Kolega Utka Odpowiedz

    Po pierwsze nie Utek tylko Łutek. Czyli ktoś kto to pisze nie skończył szkoły żadnej. Po drugie drogi kolego co napisałeś jest karane. A po trzecie” Utek „nie bierz do głowy najwzniejsze ze dziewczyna żyje !!!!!!

  2. Wiśniowo Odpowiedz

    Tak tak grunt to dobrze wychować synów co nie K… Co za granicą inaczej się jeździ i ze wróciłeś po kilku latach do domku to możesz szpanować?! Dobrze ze dziewczyna żyje… A alkoholików i narkomanów trzeba tępić i prawko im zabierać dożywotnio… to może i rozum by mieli 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Portal radio5.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.