Imieniny: Donata, Gizeli, Łukasza 17 lutego 2018

Na żywo: Suwałki  | Ełk 

na antenie
Tomek Suchocki
Tomek Suchocki

ogłoszenia

Ogłoszenia

Odstęp


Zginęli od strzałów w głowę

Foto: Radio 5

Suwałki

Zwłoki dwojga osób z ranami postrzałowymi głowy znaleziono w poniedziałek (28.11) po południu w mieszkaniu na Osiedlu Północ w Suwałkach. Informację potwierdził Radiu 5 Ryszard Tomkiewicz, rzecznik prasowy miejscowej Prokuratury Okręgowej.

Zarówno kobieta, jak i mężczyzna mieli około 50 lat. Na razie prokuratura nie chce zdradzać żadnych szczegółów zdarzenia. Śledczy wyjaśniają okoliczności i przyczyny tragedii.

Autor: Em     Źródło: Prokuratura Okręgowa w SuwałkachData: 28 listopada 2016

   
Tagi:

4 Komentarzy

  1. Xxx Odpowiedz

    W poniedziałek w jednym z mieszkań w Suwałkach odnaleziono zwłoki dwojga osób. Mężczyzna i kobieta zginęli od strzałów z broni. Przyczyny tragedii wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratury.

    Ze względu na dobro śledztwa prokuratura nie chce ujawniać szczegółów. Wiadomo, że do zdarzenia doszło w poniedziałek na Osiedlu Północ.

    Mężczyzna i kobieta, oboje w wieku około pięćdziesięciu lat, zginęli od strzałów w głowę. Rozważane są dwie hipotezy – albo, że oboje zostali zastrzeleni przez trzecią osobę, albo że mężczyzna najpierw zastrzelił swoją konkubinę, a następnie popełnił samobójstwo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Portal radio5.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.