Imieniny: Boguty, Bogusza, Macieja 24 lutego 2018

Na żywo: Suwałki  | Ełk 

na antenie
Arkadiusz Sikora
Arkadiusz Sikora

ogłoszenia

Ogłoszenia

Odstęp


Dzień Dobry Augustów

Foto: radio5.com.pl

Augustów

O pozyskiwaniu nowych inwestorów do augustowskiej Strefy Aktywności Gospodarczej, poprawie jakości dróg miejskich oraz o III edycji Augustowskiego Budżetu Obywatelskiego mówił we wtorek (05.12) w Radiu 5. Wojciech Walulik, burmistrz Augustowa. Była mowa także strukturze sportowo rekreacyjnej w Augustowie, o otwarciu skateparku oraz zadaszeniu lodowiska. Burmistrz wspomniał o pomysłach na funkcjonowanie zabytkowego budynku dworca PKP. W mieście zaczęły działać nowe formy komunikacji z mieszkańcami. To miejski system SMS-owego powiadamiania mieszkańców o terminach płatności lokalnych podatków i możliwość internetowego zgłaszania problemów dotyczących infrastruktury miejskiej i czystości w mieście. Zapraszamy do odsłuchania audycji „Dzień Dobry Augustów”.

Autor: IW     Data: 5 grudnia 2017

   
Tagi:

5 Komentarzy

  1. rolnik Odpowiedz

    Zaproś Pan Ministra rolnictwa. Na pewno pomoże! Tak jak pomaga rolnikom że już zaczną protestować bo się normalnie żyć nie da.

  2. Kolo Odpowiedz

    Niektorzy rolnicy to banda hipokrytow. tylko potrafia narzekac.liczyc pieniadze innych i miec pretensje o wszystko jak to tylko im jest ciezko.Jak tak zle to trzeba przeniesc sie do miasta.dostac 2 tys wyplaty.zaplacic 800 zl za wynajem mieszkania i sprobowac tutaj szczescia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Portal radio5.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.