Imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza 19 stycznia 2018

Na żywo: Suwałki  | Ełk 

ogłoszenia

Ogłoszenia

Odstęp


Fałszywe świadectwo kierowcy

Foto: Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego w Białymstoku

Budzisko

Mężczyznę, który bez uprawnień przewoził niebezpieczny materiał zatrzymali inspektorzy z Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Białymstoku. W niedzielę (12.03) na terenie byłego przejścia granicznego w Budzisku inspektorzy zatrzymali do kontroli rosyjski pojazd. Kierowcy ciężarówki przewozili niebezpieczny materiał – wodorotlenek sodowy stały. Po sprawdzeniu zaświadczeń uprawniających do przewozu tego typu materiałów okazało się, że jedno z nich jest sfałszowane. Kierowcę przekazano funkcjonariuszom Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach. Za stwierdzone naruszenia wobec przedsiębiorcy wszczęto postępowanie administracyjne zagrożone karą 2450 zł.

Autor: PF     Źródło: Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego w BiałymstokuData: 15 marca 2017

   
Tagi:

9 Komentarzy

 1. Golf II fan 500kucy gaz benzyna na litewskiej blasze Odpowiedz

  No i fan audi rasowy klekot 300 kucy stracił prawko podczas przewozu niebezpieczne latwopijnego spirytu. ..

 2. Golf II fan 500kucy gaz benzyna na litewskiej blasze Odpowiedz

  A ja wracał wtedy z mariampola z golfem II tdi gaś benzyna i ropy mnie zabrakło pod samą granicą. To musiał pchać golfa tdi gas benzyna 500 kucy, pchal go od budziska do szypliszk I dobrze widział jak pod kantorem fana audi 300kucy jebali tam go. .. a ja do szypliszk dopchal pod malibu i poszed się najebalem tak że dopiero dzisiaj wstał

 3. Fan Audi 300 kucy Odpowiedz

  Ja Fan Audi 300 kucy rasowy klekot tdi wiozł wtedy spirytualia i jak te inspektory wąchali ten podtenek wodorek azotu i nie mogli sie nadziwić jak to pachnie. Jak ja zobaczył ,że oni stojo to tylko przeładował z czwórki na trójkę i kita ryk silnika audi kłatro działa i poszed coś ze 170 na blacie pod tą wiatą na Budzisku ,że malo blachy nie zerwało. Oni mnie nie kontrolujo bo mnie żadna ustawa o transporcie drogowym nie obowiązuje .Spirytus potrzebującym można wieść jak dary dla czerwonego krzyża i nikt nie kontroluje. i sru na Raczki interesy załatwiać.

 4. audi fan Odpowiedz

  akurat lecialem swoja audica 4.2 quatro przez budzisko 140 na blacie, patrze a tu ten typ stoji i go zieloni kontrolują, myslalem ze mnie zaraz zwina bo troszke predkosc przekroczylem, ale jednak nie, to ja tylko redukcja kita i poszed na szypliszki, i tylko ryk silnika V8

 5. Rysiek Odpowiedz

  Masz rację Stasiu. Ich już dawno matka opuściła, i jak byli młodzi to im w szkole kanapki zabierali. Teraz taki uraz został. Takie urazy oczywiście można za leczyć,ale po co? Tacy też muszą żyć w normalnej społeczności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Portal radio5.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.