Słuchaj nas online SUWAŁKI | EŁK

Furgonetka Giełda – bezpieczny i tani transport dużych przesyłek

08.03.2017

Przeprowadzka, przewóz mebli, sprzętu AGD czy samochodu nie muszą kojarzyć się z dużymi wydatkami oraz czasochłonnym poszukiwaniem transportu. Jak sprawnie i szybko znaleźć rzetelną firmę przewozową i przy okazji zaoszczędzić? Wystarczy skorzystać z usługi Furgonetka Giełda.

Nie szukaj transportu, niech on znajdzie Ciebie
Kupno lodówki, zamówienie nowych mebli do salonu, sprowadzenie motocykla, który znajduje się na drugim końcu kraju czy przeprowadzka do innego miasta, wszystkie te sytuacje sprowadzają się do wspólnego mianownika – poszukiwania transportu. Telefony do znajomych i pytania, czy nie mogą kogoś polecić nie przynoszą rezultatów. Przeszukiwanie internetu, forów czy lokalnych serwisów z nadzieją na znalezienie prywatnej firmy przewozowej zabiera czas i energię. A gdyby tak transport znalazł Cię sam? Właśnie to umożliwia Furgonetka Giełda.

Szybko, tanio i bezpiecznie, czyli jak działa Furgonetka Giełda
Osoba, poszukująca transportu dla swojej przesyłki, bezpłatnie wystawia ogłoszenie, w którym opisuje co i kiedy chce przewieźć. Może to zrobić logując się na platformę internetową lub korzystając z aplikacji mobilnej. Następnie wskazuje wymiary przesyłki, wagę, planowaną datę transportu oraz informacje dotyczące miejsca odbioru i dostawy paczki, może również dołączyć zdjęcia. Wprowadzone dane są widoczne dla potencjalnych przewoźników, którzy licytują zlecenie. Zleceniodawca wybiera z nich tę ofertę, która wydaje się dla niego najkorzystniejsza.

Wejdź i zleć transport

W serwisie zarejestrowanych jest ponad 1600 firm transportowych, a ich liczba wciąż wzrasta. Założyciele platformy podkreślają, że bezpieczeństwo przewożonych przesyłek to priorytet, dlatego wszystkie firmy są przez nich staranie weryfikowani. Jakość oferowanych przez konkretnego przewoźnika usług mogą potwierdzić również sami użytkownicy. Każda osoba, która skorzysta z serwisu może wystawić kierowcy opinię i ocenić poziom współpracy. Dzięki takim rekomendacjom pozostali ogłoszeniodawcy wiedzą, że mają do czynienia z zaufaną i sprawdzoną firmą przewozową.
Transport przesyłek realizowany poprzez usługę Furgonetka Giełda jest aż 60% tańszy od standardowych cen przewozowych. Wszystko dzięki wykorzystaniu wolnej przestrzeni ładunkowej. Kierowcy, którzy licytują ofertę transportu konkretnej przesyłki, najczęściej będą już mieli zaplanowany przejazd tą samą trasą, realizując inne zlecenia.

Furgonetka Giełda przewiezie wszystko i wszędzie
Za pośrednictwem usługi Furgonetka Giełda można wysłać praktycznie wszystko. Główne typy produktów dostępne na stronie internetowej to: meble, ładunki, maszyny i sprzęty, samochody, motocykle, inne pojazdy oraz pozostałe przesyłki. Oddzielną kategorię stanowią przeprowadzki. Możliwy jest również przewóz zwierząt oraz przedmiotów specjalnej ostrożności, np. antyków. Trasy będą realizowane nie tylko na terenie Polski, ale także za granicą.

Artykuł sponsorowany