Słuchaj nas online SUWAŁKI | EŁK

„Gramy dla Przystani”

13.02.2019

Suwałki

„Gramy dla Przystani” czyli charytatywny turniej amatorskich drużyn w halową piłkę nożną już w najbliższą sobotę w Suwałkach. Az 36 drużyn zagra na rzecz Społecznej Organizacji Przyjaciół Dzieci Przystań. Po spotkaniu z Suwalskim Klubem Kibiców Wigier postanowiliśmy połączyć siły – mówi Marcin Butkiewicz, kierownik Przystani. Chcemy zaniedbaną salkę zamienić w tętniąca życiem niewielka sale gimnastyczna – dodaje.

– Pomagamy potrzebującym nie po raz pierwszy, jednak dopiero kilka miesięcy temu zrodził się pomysł remontu nieczynnej od lat sali – mówi Mateusz Tarasiewicz z Forza Wigry.

Podczas turnieju będzie można smacznie zjeść i przyjemnie spędzić czas, również z dziećmi. Wszystkie zgromadzone tego dnia środki zostaną przekazane na remont SPOD Przystań. Zwycięskie drużyny zostaną nagrodzone. – Kibice Wigier pomagają i zarażają pasja oraz przykładem mówi Marcin Butkiewicz, kierownik Przystani.

„Gramy dla Przystani” już w najbliższą sobotę, 16 lutego, w sali gimnastycznej I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Suwałkach.

Autor: SK