Imieniny: Joachima, Kiry, Maurycego 20 marca 2018

Na żywo: Suwałki  | Ełk 

na antenie
Katarzyna Szczęsna
Monika Tyszkiewicz

ogłoszenia

Ogłoszenia

Odstęp


Groził bronią bliskim i zabił szczeniaka

Foto: KPP w Giżycku

gm. Miłki

Decyzją sądu do aresztu trafił 47–letni mieszkaniec gminy Miłki, który znęcał się nad żoną, groził bronią najbliższym członkom rodziny i ze szczególnym okrucieństwem uśmiercił szczeniaka. Podczas działań na miejscu policjanci zabezpieczyli bagnet do kałasznikowa, kuszę oraz miecz.

Zgłoszenie o awanturującym się, nietrzeźwym mężczyźnie oficer dyżurny giżyckiej komendy otrzymał w miniony czwartek (15.06). Na miejscu funkcjonariusze zastali kobietę, jej dwóch braci oraz samego agresora. Okazało się, że poszkodowana nie mogła znieść kolejnej awantury i wezwała na pomoc dwóch swoich braci.

– Mężczyzna miał przedmiotem przypominającym broń grozić śmiercią kobiecie i jej braciom – mówi Iwona Chruścińska z Komendy Powiatowej Policji w Giżycku.

Aleksander K. został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie do wyjaśnienia sprawy. Następnego dnia (16.06) mundurowi wznowili poszukiwania broni palnej.

Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów. Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego, przesłuchania świadków i pokrzywdzonej, zabezpieczeniu niebezpiecznych przedmiotów sąd zadecydował o tymczasowym aresztowaniu Aleksandra K. na okres dwóch miesięcy.

Autor: jwe     Źródło: KPP w GiżyckuData: 19 czerwca 2017

   
Tagi:

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Portal radio5.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.