Słuchaj nas online SUWAŁKI | EŁK

IV Targi Mieszkaniowe i Wyposażenia Wnętrz w Suwałkach

………………………………..

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do udziału w IV edycji Targów Mieszkaniowych w Suwałkach, które odbędą się w dniach 22-23 czerwca.

Podobnie jak w latach poprzednich, spotkamy się na Placu Marii Konopnickiej w Suwałkach, aby zaprezentować inwestycje deweloperskie oraz ofertę wyposażenia wnętrz dla mieszkańców Suwałk.

Organizując czwartą już edycję targów stawiamy sobie za cel zebranie w jednym miejscu firm związanych z branżą mieszkaniową i budowlaną do prezentacji swojej oferty osobom, które w najbliższych czasie planują zakup lub remont swojego mieszkania lub domu.

Targom towarzyszyć będzie intensywna kampania reklamowa w radiu i internecie. Dodatkowo, podczas targów prowadzone będzie studio live Radia 5, co umożliwi bieżącą relację z wydarzenia i prezentację wystawców na antenie Radia 5.

Tych z Państwa, którzy nie mogą z nami uczestniczyć w wydarzeniu, a chcieliby przedstawić ofertę swojej firmy osobom odwiedzającym targi, zapraszamy do promocji w Katalogu Targowym. Katalog Targowy to prezentacja wystawców i firm związanych z szeroko pojętą branżą mieszkaniową i budowlaną. Katalog w nakładzie 1.000 egzemplarzy zostanie bezpłatnie rozdany wśród odwiedzających targi. Taka forma reklamy daje Państwu możliwość dotarcia bezpośrednio do potencjalnych klientów, którzy faktycznie w najbliższym czasie będą zainteresowani remontem i wykończeniem mieszkania lub budową domu.

 

Kontakt:

e-mail: reklama.suwalki@radio5.com.pl

tel. 791 105 197

 

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu. 

Pozdrawiamy,

Organizatorzy