Imieniny: Agnieszki, Jarosława, Nory 21 stycznia 2018

Na żywo: Suwałki  | Ełk 

ogłoszenia

Ogłoszenia

Odstęp


Jarosław Zieliński pozostaje w MSWiA

Foto: radio5.com.pl

Suwałki/Warszawa

Jarosław Zieliński pozostaje wiceministrem spraw wewnętrznych i administracji. Mimo zmiany szefa resortu, Zieliński ma pozostać na stanowisku i nadal odpowiadać za służby mundurowe. Wczoraj doszło do planowanej od kilkunastu tygodni rekonstrukcji rządu. Zmiana Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji stawiała pod znakiem zapytania dalszy los Zielińskiego w MSWiA. Wszelkie spekulacje wiceminister uciął w wywiadzie dla RMF FM. – Pozostaję na swoim stanowisku, będę współpracował z panem ministrem Joachimem Brudzińskim – zapewnił Zieliński w rozmowie z dziennikarzem tej stacji. W ramach wczorajszej rekonstrukcji rządu powołanych zostało dziewięcioro nowych ministrów. Nowym ministrem zdrowia został Łukasz Szumowski, ministrem środowiska Henryk Kowalczyk, ministrem spraw zagranicznych Jacek Czaputowicz. Andrzej Adamczyk objął Ministerstwo Infrastruktury. Powstał też nowy resort inwestycji i rozwoju na którego czele stanął Jerzy Kwieciński. Podobnie nowym resortem przedsiębiorczości i technologii pokieruje Jadwiga Emilewicz. Funkcję ministra finansów obejęła Teresa Czerwińska, a Antoniego Macierewicza – na czele resortu obrony narodowej zastąpił Mariusz Błaszczak. Resort spraw wewnętrznych i administracji objął Joachim Brudziński, który wcześniej sprawował funkcję wicemarszałka Sejmu.

Autor: MZ     Źródło: RMFFMData: 10 stycznia 2018

   
Tagi:

27 Komentarzy

  1. Suwalczanin Odpowiedz

   ARMiR podlega ministerstwu rolnictwa, a więc to minister Jurgiel obsadza stanowiska. Zieliński nic do tego niema. Nie pitol więc głupot

   1. Katastrofa Odpowiedz

    Ty nie pitol. Zielinski jest poslem z suwalk czy nie??? A wiec rolnictwo czy szkolnictwo i sluzba zdrowia na tym terenie savw jego gestii. No czyba ze nic nie moze jak Kaminska przez 8 lat to przeraszam.

  2. Rolnik Odpowiedz

   O co chodzi k..wa z ty ARiMR ,podpadłeś im? Ja mam dopłaty na czas i obsługa też jest miła. Daj z liścia komuś a nie śmiecisz spamem , albo podpisz się z imienia i nazwiska , jeżeli się nie wstydzisz.

   1. Katastrofa Odpowiedz

    A co? Nie mozna juz sie tu wypowiadać na temat ARiMR? Od kiedy? Nie slyszalem zeby konstytucja sie ostatnio zmienila i ien bylo wolnosci wypowiedzi. A ja sie podpisze ale w liscie do prokuratury. Na wszytko przyjdzie czas….

   2. Katastrofa Odpowiedz

    A z ciebie rolnik jak ze mnie biskup skoro twierdzisz ze doplaty na czas i obsluga mila. To znaczy cieciu ze tam nie byłeś ni razu.

 1. Muminek Odpowiedz

  Wszyscy najbardziej żałośni i nielubiani ministrowie szczęśliwie odeszli, ale zastępców to nie dotyczy.
  Kto jeszcze z sekretarzy stanu jest tak znany jak nasz #ZielinskiJaro ?
  Proszę bardzo: hawajskie tańce, konfetti, otwieranie dróg, bankiety, rocznice , no i występ w „Uchu prezesa”.
  Prawdziwa gwiazda.

 2. kolo Odpowiedz

  dobra zmiana własciwy człowiek na właściwym miejscu znowu przybędzie posterunków mundurowi się cieszą z takiego przełożonego

 3. suwalszczak Odpowiedz

  najgorsza wiadomość jaką usłyszałem w 2018 roku, to jest tragedia dla naszego Państwa i wielki wstyd dla mieszkańców SUWAŁK

 4. Witek Odpowiedz

  Zieliński na pewno nie zostanie w MSWiA, każdy sam sobie dobiera pracowników więc pewnie nauczyciela ze Szwajcarii przerzucą do innego resortu by się tam wykazywał chociaż i tak nie ma czym…

 5. Szczery Odpowiedz

  Dla mundurowych z Suwałk będzie dalej tak samo. Czyli służba nie dla bezpieczeństwa obywateli a dla pana Zielińskiego. No cóż to jest rozdawanie stanowisk na najwyższym szczeblu partii i nic nam do tego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Portal radio5.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.