Imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza 19 stycznia 2018

Na żywo: Suwałki  | Ełk 

ogłoszenia

Ogłoszenia

Odstęp


Jedna osoba zginęła, trzy zostały ranne

Foto: Radio 5

Giżycko-Ryn

Jedna osoba zginęła, a trzy zostały ranne w wypadku na drodze krajowej nr 59 między Rynem a Giżyckiem. Do tego tragicznego zdarzenia doszło w sobotę po godz. 17 w okolicach miejscowości Szczybały Giżyckie.

Z ustaleń policjantów wynika, że 32-letni kierowca Opla Astry na łuku drogi w lewo straciła panowanie nad autem i bokiem pojazdu uderzył w drzewo. Samochodem podróżowało 5 osób. Jedna z pasażerek – 28-letnia mieszkanka gminy Pozezdrze – w wyniku poniesionych obrażeń zginęła na miejscu. Kolejna pasażerka z poważnymi obrażeniami została przetransportowana do szpitala w Olsztynie. Natomiast dwoje pozostałych pasażerów przewieziono do szpitala w Giżycku.

Kierowcy nic się nie stało. Był trzeźwy. Został zatrzymany do wyjaśnienia. Okoliczności wypadku pod nadzorem prokuratora ustalają giżyccy policjanci.

Autor: apk     Źródło: KPP w GiżyckuData: 31 lipca 2016

   
Tagi:

3 Komentarzy

  1. dede Odpowiedz

    Akurat tamtędy jechałem. Droga kręta a na dodatek miejscami masa żwiru wypłukana po ulewie na asfalt. Nie zwalnia to jednak z myślenia…

  2. zwolnij,ale z umiarem :) Odpowiedz

    pięć osób i auto zachowuje się inaczej niż we 2 osoby,wziąłem córki samochód by pojechać do Raczek na lato nad Dowspudą poczułem że w 1 kole jest mniej powietrza i miałem rację 1,5 bara .ojcowie zadbajcie o swoje dorosłe pociechy też 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Portal radio5.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.