Imieniny: Feliksa, Konrada, Zbysławy 23 marca 2018

Na żywo: Suwałki  | Ełk 

na antenie
Katarzyna Szczęsna
Tomek Suchocki

ogłoszenia

Ogłoszenia

Odstęp


Jest bardzo ślisko

Foto: radio5.com.pl

Region

Fatalne warunki na drogach regionu. Jak informują nas kierowcy jest bardzo ślisko. Wszystko przez opady marznącej mżawki. Kierowcy skarżą się zwłaszcza na ulice w Suwałkach, nawet te główne.

Tymczasem jak poinformował Radio 5 Dyżurny Akcji Zimowej z suwalskiego Zarządu Dróg i Zieleni w sobotę (31.12) od rana na ulicach miasta pracują dwie solarki i dwa ciągniki na chodnikach i w rejonie przejść dla pieszych.

Są też pierwsze zdarzenia drogowe. Po godz. 10.00 na ulicy Krzywólka w Suwałkach zdarzyły się Kia Sportage i Suzuki Grand Vitara. Na szczęście nikt nie został ranny. Natomiast przed 10.00 w miejscowości Bałupiany w gminie Gołdap kierowca Forda Focus na śliskiej nawierzchni zjechał do rowu. Ranny został pasażer auta. Pogotowie zabrało go do szpitala w Olecku.

Pogoda w regionie poprawi się w ciągu dnia – termometry pokażą od 0°C do 2°C. Natomiast noc znów będzie trudna dla kierowców, bo jak zapowiadają synoptycy z Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych Zespół w Białymstoku, miejscami będą opady mżawki, lokalnie marznącej powodującej gołoledź. Miejscami też silne zamglenia, lokalnie mgła ograniczająca widzialność do 500 m. Temperatura minimalna wyniesie od -2°C do 0°C.

Autor: Em     Źródło: IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych Zespół w Białymstoku, Zarząd Dróg i Zieleni w Suwałkach, Radio 5Data: 31 grudnia 2016

   
Tagi:

3 Komentarzy

  1. Kiero Odpowiedz

    Wow dwie piaskarki!!! W 70tys mieście dwie piaskarki by uporać się z gołoledzia!! Pogratulować pomysłu, do jutra może się obrobią!!!

  2. Przemek Odpowiedz

    Normalka ,trochę deszczu ,mróz i służby sobie nie radzą zwłaszcza na chodnikach ,to ich po prostu przerasta, a mamy XXI wie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Portal radio5.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.