Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny 26 maja 2018

Na żywo: Suwałki  | Ełk 

na antenie
Monika Tyszkiewicz
Monika Tyszkiewicz

ogłoszenia

Ogłoszenia

Odstęp


Jest bardzo ślisko


Fatalne warunki na drogach regionu. Jak informują nas kierowcy jest bardzo ślisko. Wszystko przez opady marznącej mżawki. Kierowcy skarżą się zwłaszcza na ulice w Suwałkach, nawet te główne.

Tymczasem jak poinformował Radio 5 Dyżurny Akcji Zimowej z suwalskiego Zarządu Dróg i Zieleni w sobotę (31.12) od rana na ulicach miasta pracują dwie solarki i dwa ciągniki na chodnikach i w rejonie przejść dla pieszych.

Są też pierwsze zdarzenia drogowe. Po godz. 10.00 na ulicy Krzywólka w Suwałkach zdarzyły się Kia Sportage i Suzuki Grand Vitara. Na szczęście nikt nie został ranny. Natomiast przed 10.00 w miejscowości Bałupiany w gminie Gołdap kierowca Forda Focus na śliskiej nawierzchni zjechał do rowu. Ranny został pasażer auta. Pogotowie zabrało go do szpitala w Olecku.

Pogoda w regionie poprawi się w ciągu dnia – termometry pokażą od 0°C do 2°C. Natomiast noc znów będzie trudna dla kierowców, bo jak zapowiadają synoptycy z Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych Zespół w Białymstoku, miejscami będą opady mżawki, lokalnie marznącej powodującej gołoledź. Miejscami też silne zamglenia, lokalnie mgła ograniczająca widzialność do 500 m. Temperatura minimalna wyniesie od -2°C do 0°C.

Data: 31 grudnia 2016

   
Tagi:
Portal radio5.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.