Imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza 19 stycznia 2018

Na żywo: Suwałki  | Ełk 

ogłoszenia

Ogłoszenia

Odstęp


Jest zgoda na obwodnicę

Foto: www.gddkia.gov.pl

Suwałki

Jest zgoda wojewody podlaskiego na budowę obwodnicy Suwałk. W piątek (27.01) na wniosek Generalnego Dyrektora Dróg Krajowych i Autostrad w Warszawie – właściwego zarządcy drogi, wydano dwie decyzje zezwalające na realizację inwestycji drogowej. – Zgodnie z założeniem obwodnica ma powstać do kwietnia 2019 roku – mówi Czesław Renkiewicz, prezydent Suwałk.

Nowa dwujezdniowa trasa o nawierzchni betonowej ominie Suwałki od zachodu i północy. Będzie zaczynała się na węźle „Suwałki Południe” (koniec obwodnicy Augustowa) i kończyła na północy miasta łącząc się z istniejącą drogą krajową nr 8.

Autor: PF     Źródło: Radio 5Data: 27 stycznia 2017

   
Tagi:

10 Komentarzy

 1. gość Odpowiedz

  Która to będzie obwodnica? bo już pan powiedzmy prezydent kilkakrotnie informował o zgodzie na obwodnicę i rychłej budowie. Czy to sukces, czy pobożne życzenie, że wreszcie się uda. Żałosne, czy już gratulować wątpliwego sukcesu? Olecko i Gołdap dawno mają, a takie małe miejscowości. Gratulacje, co za operatywność, a jaki polot i zadowolona z siebie mina! no idełał jak mówią w telewizji!

  1. suwalczanin Odpowiedz

   A czemu to sądzisz że do tej pory nie mamy obwodnicy obwiniasz Pana Prezydenta Renkiewicza , czy wcześniej nie słuchałeś nie czytałeś jak władze ,śledzikowa, nam wszystko blokowały,nasze blokady też niewiele pomogły w których uczestniczyłem.

   1. werte Odpowiedz

    Ten wasz prezydent na R to dlaczego jest prezydentem? propaganda twierdziła że skuteczny jak nieżyjący lewicowiec. Osieracacie porażki, przypisujecie sukcesy.

   2. gość Odpowiedz

    suwalczaninie, to że pomachałeś w czasie blokady jakimś transparentem przyniosło tyle pożytku,że przynajmniej zażyłeś gimnastyki. Blokada drogi wjazdowej do Suwałk już w samym założeniu jest śmieszna, a dokąd przez Suwałki się jedzie? Wyszło paru leśnych dziadków i myśleli, że coś jeszcze znaczą. A według Ciebie to władze śledzikowa jak to określiłeś pewnie są też winne za rozbiór Polski i ostatnie gradobicie. Proponuję codzienne wyjście na blokadę najlepiej wieczorem przed snem, będzie lepiej się spało.

  2. klg Odpowiedz

   gdybyś był gościu bardziej zorientowany to byś wiedział, że Olecko i Gołdap podlegają pod Olsztyn, a nie Białystok, który nie potrafi niczym zarządzać

 2. Głos Suwalszczyzna Odpowiedz

  Gość wyskoczył jak Filip z konopi. Najgorzej jest jak zabierają ludzie głos, którzy nie mają zielonego pojęcia i porównując Olecko, Ełk do Suwałk. Inne władze, inna mentalność. Białystok jak został stolicą Podlasia, to nie chętnie chce inwestować w Suwałki. Można tu dużo wymieniać. Ci, którzy śledzą wydarzenia, to wiedzą o czym mówię. Dla niedoi formowanych szkoda mego czasu. Oni tylko pianę lubią bić i cały czas prezydenta miasta obwiniać. Każdy wie co to za ludzie. Życzę aby budowa przebiegała bez problemów.

 3. Torpen Odpowiedz

  Było zebrać kasę na zegarek dla Nowaka to byście mieli drogę a tak musieliście czekać na rządy ludojada Kaczyńskiego.

 4. das Odpowiedz

  to nie bedzie obwodnica tylko ciąg drogi via-baltica ktora juz jest budowana od poludnia i idzie w tą strone i tak mniej wiecej do na dotrza jak podaje prezydent a ze to dobrze sie sklada tez ze beda wybory. Bedzie kto wybudował?

 5. KoKo Odpowiedz

  Ludzie błagam! Po napisaniu komentarza a przed opublikowaniem go – przeczytajcie co napisaliście albo poproście kogoś by to przeczytał. Serce się kraja jak czytam te komentarze. Czy wyście nie uczyli się polskiego?

 6. mix Odpowiedz

  a ludziom się mami oczy lotniskiem a dróg asfaltowych po wioskach nie ma o obwodnicy Suwałk nie wspomnę. żenada. ale jak to mówi Prezes Kurski – ” tępy lud wszystko kupi”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Portal radio5.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.