Imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta 21 lutego 2018

Na żywo: Suwałki  | Ełk 

ogłoszenia

Ogłoszenia

Odstęp


Jesteście niesamowici! Ponad 120 zdjęć

Foto: nadesłane przez słuchaczy

Region

Z olbrzymim zainteresowaniem spotkał się konkurs Radia 5 „Kot na piątkę”. W ciągu pierwszej doby na naszą radiową skrzynkę wpłynęło ponad 120 zdjęć. Cały czas otrzymujemy kolejne. Wszystkie publikujemy na radio5.com.pl. W piątek konkursowa komisja wybierze najlepsze. Bohater fotografii otrzyma tytuł „Kota na piątkę”. Autor najlepszej może liczyć na nagrodę – zestaw treningowy dla kotka, obroże, myszki i kocie przysmaki ufundowane przez sponsora – Sklep Zoologiczny Barakuda w Domu Handlowym Arkadia oraz bon na wizytę behawioralną zoopsychologa – Anny Godnicz-Kacprzyk. Fotograficzny konkurs „Kot na piątkę” ogłosiliśmy z okazji przypadającego 17 lutego Światowego Dnia Kota. Aby wziąć udział we wspólnej zabawie wystarczy sfotografować swojego lub zaprzyjaźnionego kota, a zdjęcie wraz z imieniem pupila i telefonem kontaktowym przesłać na serwis@radio5.com.pl.

Autor: AP     Data: 14 lutego 2018

   
Tagi:

17 Komentarzy

 1. Ika Odpowiedz

  Współczuję komisji.
  Trudny wybór. Wszystkie kociaki PRZECUDNISTE !!!
  Moje serducho podbił jednak kot Janusz z tymi dwoma psami.
  Co za mina ???Napoleon Zwycięzca !!!

 2. Darek Odpowiedz

  Dziwna sytuacja wyslalem dwa razy zdjecie swojego pupila i nie widac jego na stronie .Radio 5 chyba samo wybiera .Bardzo podejrzane

 3. . Odpowiedz

  Zdjęć było by więcej, gdybyście wszystkie wysłane do was udostępnili na stronie. Szkoda, że nawet w takiej sprawie jesteście stronniczy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Portal radio5.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.