Imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy 24 stycznia 2018

Na żywo: Suwałki  | Ełk 

ogłoszenia

Ogłoszenia

Odstęp


Juwenalia z Akcentem

Foto: radio5.com.pl

Suwałki

Studenci rządzą od dziś (15.06) Suwałkami. W mieście odbywają się bowiem Juwenalia Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej. Zabawa zaczęła się po południu na Stadionie Miejskim przy ulicy Zarzecze. Był rodzinny piknik,  występy artystyczne, pokaz akrobatyki, strefy rodzinne, warsztaty parkour, stoiska handlowe.   Wystąpili: Pasjon, Party Days, Whitestock. Wieczorem Czesław Renkiewicz, prezydent Suwałk przekazał studentom symboliczne klucze do bram miasta.

Później przyszedł czas na koncert gwiazdy wieczoru, czyli Akcentu z Zenkiem Martyniukiem. Ten wieczór należał do disco-polo.

Gwiazda wieczoru przyciągnęła tłumy. Z wysokiej frekwencji cieszyła się Marta Wiszniewska, rektor PWSZ.

Piątek (16.06) upłynie pod znakiem muzyki rockowej. Wystąpią: Mów, Suddafen oraz gwiazda wieczoru – Red Lips. Za oprawę taneczną odpowiedzialne będą zespoły Dance Zone oraz Katz. Studenci postanowili zakończyć juwenalia na sportowo i włączyli się w RESO 10.5 Miejskie Święto Biegania. Zarówno żacy, jak i pracownicy Uczelni pobiegną w sobotę na dystansie 3,5 km w ramach „suwalskich debiutów”.

Autor: AP     Źródło: Radio 5Data: 15 czerwca 2017

   
Tagi:

7 Komentarzy

  1. Suwalczanka Odpowiedz

    Po pierwszym dniu juwenaliów pełno szkła i butelek na placu Noniewicza, to świadczy o kulturze studentów a raczej braku! Wtyd

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Portal radio5.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.