Imieniny: Jarosława, Konrada, Selmy 22 kwietnia 2018

Na żywo: Suwałki  | Ełk 

na antenie
Tomek Suchocki
Tomek Suchocki

ogłoszenia

Ogłoszenia

Odstęp


Kolorowy Tydzień w Gimnazjum nr 4

Foto: Radio 5

Ełk

Liczne konkursy, inicjatywy artystyczne, kulturalne, spotkania profilaktyczne, zajęcia propagujące aktywność fizyczną i zdrowy tryb życia- w Gimnazjum nr 4 w Ełku trwa Kolorowy Tydzień.

-Głównym założeniem jest integracja społeczności szkolnej – mówią pomysłodawczynie, nauczycielki Anna Milewska i Bożena Urban.

Każdemu dniu tygodnia przyporządkowany został inny kolor i tematyka. Uczniowie i nauczyciele nie tylko muszą dopasować garderobę do koloru obowiązującego danego dnia, ale również biorą udział w wielu inicjatywach.   


Dziś (16.02) w placówce odbył się „biały czwartek”. Uczniowie i pracownicy Gimnazjum nr 4 w Ełku skorzystać mogli m.in. z pomiarów ciśnienia czy wziąć udział wspólnym zdrowym śniadaniu.

Pomiarów masy ciała dokonywał na szkolnym korytarzu nauczyciel wychowania fizycznego Tomasz Przekop. Czego dzięki takim pomiarom można się dowiedzieć?

Intensywny trening przeprowadziła gimnazjalistom trenerka fitness i nauczycielka wychowania fizycznego Alicja Bogdan.

A co najbardziej w Kolorowym Tygodniu podobało się uczniom?


Jutro (17.02) w  Gimnazjum nr 4 niebieski piątek. Zaplanowano spotkanie z przedstawicielami policji i straży miejskiej. Służby mundurowe przypomną młodzieży zasady bezpiecznego wypoczynku i opowiedzą o szkodliwości nałogów i używek. Zaplanowano też wystawę plakatów o tematyce antynikotynowej i antynarkotykowej oraz quiz o uzależnieniach.

Kolorowy Tydzień zorganizowano w Gimnazjum nr 4 po raz pierwszy.


Autor: jwe     Źródło: Radio 5Data: 16 lutego 2017

   
Tagi:
Portal radio5.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.