Imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha 23 kwietnia 2017    Pogoda

Na żywo: Suwałki  | Ełk 

ogłoszenia

Ogłoszenia

Kolorowy Tydzień w Gimnazjum nr 4

Foto: Radio 5   

Liczne konkursy, inicjatywy artystyczne, kulturalne, spotkania profilaktyczne, zajęcia propagujące aktywność fizyczną i zdrowy tryb życia- w Gimnazjum nr 4 w Ełku trwa Kolorowy Tydzień.

-Głównym założeniem jest integracja społeczności szkolnej – mówią pomysłodawczynie, nauczycielki Anna Milewska i Bożena Urban.

Każdemu dniu tygodnia przyporządkowany został inny kolor i tematyka. Uczniowie i nauczyciele nie tylko muszą dopasować garderobę do koloru obowiązującego danego dnia, ale również biorą udział w wielu inicjatywach.   


Dziś (16.02) w placówce odbył się „biały czwartek”. Uczniowie i pracownicy Gimnazjum nr 4 w Ełku skorzystać mogli m.in. z pomiarów ciśnienia czy wziąć udział wspólnym zdrowym śniadaniu.

Pomiarów masy ciała dokonywał na szkolnym korytarzu nauczyciel wychowania fizycznego Tomasz Przekop. Czego dzięki takim pomiarom można się dowiedzieć?

Intensywny trening przeprowadziła gimnazjalistom trenerka fitness i nauczycielka wychowania fizycznego Alicja Bogdan.

A co najbardziej w Kolorowym Tygodniu podobało się uczniom?


Jutro (17.02) w  Gimnazjum nr 4 niebieski piątek. Zaplanowano spotkanie z przedstawicielami policji i straży miejskiej. Służby mundurowe przypomną młodzieży zasady bezpiecznego wypoczynku i opowiedzą o szkodliwości nałogów i używek. Zaplanowano też wystawę plakatów o tematyce antynikotynowej i antynarkotykowej oraz quiz o uzależnieniach.

Kolorowy Tydzień zorganizowano w Gimnazjum nr 4 po raz pierwszy.


Autor: jwe     Źródło: Radio 5Data: 16 lutego 2017

   
Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O TYM SIE MÓWI TYTUŁ

O TYM SIĘ MÓWI

O TYM SIĘ MÓWI 2