Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma 25 czerwca 2017    Pogoda

Na żywo: Suwałki  | Ełk 

ogłoszenia

Ogłoszenia

Odstęp


Komentarze po wygranej Olszewskiego

Foto: Radio 5   Wacław Olszewski i Marcin Czekay

– Różnica głosów niewielka, ale cieszy mnie zwycięstwo – mówi Radiu 5 Wacław Olszewski, który wygrał przedterminowe wybory na burmistrza Olecka.

Na wieloletniego włodarza tego miasta, który musiał się wcześniej pożegnać ze stanowiskiem za łączenie funkcji samorządowej z funkcją szefa koła łowieckiego, zagłosowało 3262 wyborców. Jego kontrkandydat Marcina Czekay uzyskał 3090 głosów.

Jak mówi Wacław Olszewski, priorytetem jest teraz kontynuacja programu z 2014 roku.

Marcin Czekay, nie kryje zaskoczenia z tak dobrego wyniku w drugiej turze wyborów. Różnica wyniosła zaledwie 172 głosy. Czekay już zapowiada start w przyszłorocznych wyborach na burmistrza Olecka.

 

Autor: ate     Data: 5 czerwca 2017

   
Tagi:

6 Komentarzy

  1. mmmmm Odpowiedz

    marcin masz piekny wynik tylko teraz te poltora roku wykorzystaj na podszkolenie sie w sprawach gospodarczych. Czlowiekiem porzadnym jesteś ale może i dobrze się stalo ze dano Ci czas na dodatkowe zdobycie wiedzy i doświadczenia

  2. Blabla Odpowiedz

    Czekay, może najpierw rada, zobacz jaka to praca później startuj na stołek. Rozumiem pieniążki kuszą ale do tego trzeba mieć łeb i doświadczenie a nie tylko wysłuchiwać lamentu ludzi. Jak chcesz rozwiązać ich problemu skoro nie znasz procedur.

  3. tu jest mój dom Odpowiedz

    Moim zdaniem P. Czekay wniósł by świeży powiew do olecka….. Wierzę że w końcu się tak stanie. To miasto… Nasze miasto potrzebuje człowieka, który zajmie się nami i naszym miastem, a nie kogoś kto już od dawna martwi się tylko o swój STOŁEK a nie o nasz rozwój…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O TYM SIE MÓWI TYTUŁ

O TYM SIĘ MÓWI