Słuchaj nas online SUWAŁKI | EŁK

Koncert Sławomira pierwszym punktem Radio 5 Trail

15.07.2019

Ełk

Koncert Sławomira był pierwszym punktem na wakacyjnej mapie najciekawszych wydarzeń w regionie w ramach cyklu Radio 5 Trail.

„Miłość w Zakopanem” i „Weekendowy Korsarz” to hity, które w niedzielę (14.07) wspólnie ze Sławomirem śpiewali ełczanie i wypoczywający w mieście turyści. Koncert odbył się na tak zwanej starej plaży miejskiej w ramach Mazurskiego Lata Muzycznego, imprezy organizowanej przez Urząd Miasta.
W Ełku latem nikt nie będzie narzekał na nudę.

– Koncertów, wydarzeń kulturalnych i sportowych w te wakacje nie zabraknie – mówi Tomasz Andrukiewicz, prezydent miasta.

Niedzielny koncert na plaży miejskiej w Ełku to również pierwszy przystanek na wakacyjnej trasie najciekawszych wydarzeń w ramach cyklu Radio 5 Trail. Dzięki wsparciu sponsorów przygotowaliśmy dla naszych słuchaczy mnóstwo atrakcji. To konkursy z nagrodami, jak koło fortuny czy bramka celnościowa. Dodatkowo dmuchańce i malowanie twarzy dla najmłodszych. Do wspólnej zabawy włączyły się całe rodziny. Ci najodważniejsi mieli możliwość, by usiąść za mikrofonem i zapowiedzieć piosenkę oraz pozdrowić znajomych.

Mobilne studio Radia 5 cieszyło się ogromnym zainteresowaniem uczestników imprezy. Jeszcze przed koncertem zawitał do nas również Sławomir.

Na scenie oprócz gwiazdy wieczoru wystąpili również Drift, Nazir i Majkel. A przed nami, w ramach Mazurskiego Lata Muzycznego, jeszcze kilka wydarzeń, mówi Konrad Siemienkiewicz, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Dodajmy, że podczas tegorocznych wakacji, podążając tropem najciekawszych imprez w regionie, nasze mobilne studio Radia 5 Trail pojawi się również 17 sierpnia w Olecku i 31 sierpnia w Augustowie.

Źródło: Radio 5
Autor: jwe