Imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta 21 lutego 2018

Na żywo: Suwałki  | Ełk 

ogłoszenia

Ogłoszenia

Odstęp


M.Baszko w Porozumieniu

Foto: radio5.com.pl

Polska

Poseł Mieczysław Baszko, opuścił klub parlamentarny Polskiego Stronnictwa Ludowego i dołączył do Porozumienia. Taką informację poseł przekazał w sobotę (20.01) podczas konferencji prasowej zorganizowanej w Białymstoku, wspólnie z liderem tego ugrupowania, wicepremierem Jarosławem Gowinem.

Jak zapewnia szef ludowców Władysław Kosiniak Kamysz, mimo odejścia posła PSL partia nie straci w Sejmie klubu i nie stanie się kołem, a to może oznaczać, że do PSL dołączy jakiś inny poseł. 

Według doniesień portalu onet.pl Jarosław Gowin zaproponował posłowi z PSL posadę sekretarza stanu ds. kontaktów ze wschodem.
Mieczysław Baszko to znana w regionie postać. Był radnym Sokółki, radnym, członkiem zarządu, wicemarszałkiem i w końcu marszałkiem województwa podlaskiego.

 

 

Autor: jwe,mż     Źródło: onet.plData: 20 stycznia 2018

   
Tagi:

27 Komentarzy

 1. Witek Odpowiedz

  Mieczysław Baszko-największy krasomówca z Podlasia i gość którego złożenie jednego sensownego zdania kosztuje wiele potu i łez, nie po to uciekł do Sejmu z Podlasia żeby teraz nie zostać posłem na następną kadencję 😛 PSL tonie, PiS góruje w sondażach. Baszko to prosty człowiek, nieważne jaka partia, byle być w Sejmie 😛

  1. Robert Odpowiedz

   Nic dodać nic ująć do tego komentarza. Ten Pan reprezentuje dosyć powszechny tj. prostacki i uwłaczający osobom inteligentnym sposób postępowania. Sądzę że myśli i postępuje w ten sposób że jak ubierze się w garnitur i krawat to pozyska to czego nigdy nie miał i nie będzie miał. Taki sposób myślenia i postępowania jest niestety powszechny. Wypada tylko pogratulować Panu Gowinowi rosnącego cynizmu i obłudy

  1. Karol Odpowiedz

   Ja na PiS teraz nie zaglosuje jak ten gosc tu jest. Choc glosowalem do tej pory. Wiec nie tylko ty na nich nie zaglosujesz. Wple nawet korwina niz takich jegomosci.

 2. mimmo Odpowiedz

  Czółko myślą nie skażone. Szanuję nawet lewaków. Pod warunkiem,że nie zmieniają swoich poglądów. I nie lubię takich wędrujących nerek typu baszko.

  1. Wyborca Odpowiedz

   Tylko ze kosztem PKS Suwalki wiec niech Bialystok na niego glosuje. Jak taki madry to niech by PKS bialystok ratowal bez sprzedawania PKS Suwalki i Augustow. U nas glosow nie dostanie.

    1. Srolas Odpowiedz

     Wskoram na zdrajcow nie glosuje. Krotko i na temat. A PIS napchany tego typu ludzmi to nieco ten sam co wygral wybory. PiS w koncu umoczy najwyzej poczekam 4 lata ale sie doczekam. Wspomnisz mije slowa 🙂

     1. Wysrolas

      Naszczęście Polska to wolny kraj i nie będziesz mi dyktował na kogo mam głosować.i nie trzeba być prorokiem by stwierdzić że ten rząd(jak każdy przed nim)pożegna się za kilka lat ze stołkiem.Jeszcze się taki nie urodził co każdemu dogodził

     2. Srolas

      No ale moglby zrobic duzo dobrego gdyby tak predko nie zaczol odplywac w nicosc z takimi ludzmi jak Baszko. A ty tez nie bedziesz mi dyktowal na kogo zaglosuje. Bylem wyborca PISu i prawicy ale patrzac na ten ruch Baszkiem mam stret jak wielu innych ludzi mego a nie twego pokroju. Ten pan juz pokazl w PSL co potrfi. Tak zejak Na PSL ludzie sie wypieli.

 3. rt Odpowiedz

  HaWTOWAĆ SIĘ CHCE JAK SIĘ WIDZI TAKIE BEZPRECEDENSOWE PRACIE DO WŁADZY KOGOŚ KTO MAŁO CO SOBĄ REPREZENTUJE A JUŻ NA PEWNO NIE HONOR.

 4. Wyborca Odpowiedz

  Pan Baszko to i za likwidacje Centrum Edukacji Nauczycieli się brał z byłą dyrektorką Barbarą Radziszewską . Baszko na szczęście nie zdążył a Radziszewska tak się przesiliła staraniami o likwidację firmy którą „zarządzała” że poszła na urlop zdrowotny . W Suwałkach oboje spaleni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Portal radio5.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.