Słuchaj nas online SUWAŁKI | EŁK

Majsterkowiczu, wyposaż się w narzędzia, serwisuj i wypożyczaj

15.09.2019

SC TOOLSYSTEMS

Sezon na prace ogrodowe trwa, a sezon na prace domowe i przydomowe nigdy się nie kończy. W celu zapewnienia sobie skuteczności i komfortu pracy należy wyposażyć się w odpowiednie narzędzia. Można je kupić korzystając z porad profesjonalnych doradców firmy SC TOOLSYTEMS. W połowie września sklep otwiera również największą wypożyczalnię narzędzi w regionie.

Każdy majsterkowicz wie, jaką rolę w jego pracy odgrywa porządne narzędzie. Ręce człowieka są w stanie zrobić wiele, ale jeszcze skuteczniej pracują wyposażone w wysokiej jakości sprzęt.

Profesjonalne doradztwo

W czasach, w których można przebierać w ofertach producentów, a tym samym pogubić się w mnogości propozycji, bardzo cenne okazują się fachowe doradztwo i indywidualne podejście do klienta.

SC TOOLSYSTEMS działa na rynku już od ponad 25 lat. Jesteśmy przedstawicielami wielu dominujących w branży producentów. Nasi pracownicy wyróżniają się ogromnym doświadczeniem i doskonale znają się na asortymencie maszyn i narzędzi niezbędnych dla każdego zawodowca oraz zapalonego majsterkowicza. Warto korzystać z wiedzy naszych doradców, dzięki którym transakcje są trafione i satysfakcjonujące – powiedział Stanisław Ciecierski, właściciel firmy.

Bogata oferta

Klienci są coraz bardziej wymagający. Chcąc sprostać ich oczekiwaniom, SC TOOLSYSTEMS oferuje szeroki wybór profesjonalnych maszyn oraz narzędzi od znanych i solidnych producentów.

Posiadamy profesjonalny sprzęt potrzebny dla firm i zakładów, np. ślusarskich, stolarskich, budowlanych. Współpracujemy z lokalnymi stoczniami. Ale dysponujemy także wieloma produktami, które przydadzą się każdemu do użytku domowego – wyjaśnia Natalia Krejpcio-Szyszko, specjalistka ds. marketingu.

W ofercie firmy SC TOOLSYSTEMS znajdziemy narzędzia ręczne, elektronarzędzia oraz maszyny takich marek, jak: Festool, Makita, Stanley, Jonnesway, Teng Tools, Metabo. Duży wybór kosiarek od Toro i Billy Goat, urządzenia pomiarowe dla branży budowlanej Topcon i Nivel System, urządzenia malarskie i tynkarskie od Airlessco, myjki wysokociśnieniowe Comet i Waspper. Sklep jest także przedstawicielem producentów maszyn do obróbki materiałów budowlanych Dr.Schulze i Enar oraz producenta maszyn i urządzeń do kompozytów Graco. Klienci znajdą tu również bogaty osprzęt (wiertła, tarcze, materiały ścierne), sprężarki, narzędzia pneumatyczne i elementy instalacji pneumatycznej.

Warto zaglądać do nas na Przytorową i sprawdzać aktualne promocje. Przeceniliśmy niedawno kosiarki marki Toro. Sezon ogrodowy jeszcze się w pełni nie skończył, ale można myśleć już o kolejnym i zawczasu zaopatrzyć się w porządny sprzęt do pielęgnacji ogrodu – zachęca Krejpcio-Szyszko.

Kompleksowy serwis

Aby nasz sprzęt służył przez wiele lat, musimy pamiętać o regularnym serwisie. Producenci zalecają przegląd urządzeń, a niektóre firmy wręcz tego wymagają, aby zachować gwarancję. SC TOOLSYSTEMS gwarantuje profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Przegląd maszyn i urządzeń zapewni skuteczną pracę i poprawi wydajność naszego sprzętu. Należy też pamiętać, że sprawny sprzęt to bezpieczeństwo dla użytkownika – dodała Natalia Krejpcio-Szyszko.

Największa w regionie wypożyczalnia narzędzi – zanim kupisz, wypożycz i sprawdź!

Jesienią SC TOOLSYSTEMS wyjdzie do klientów z jeszcze jedną atrakcyjną ofertą. Sklep otwiera wypożyczalnię narzędzi, m.in. stolarskich i budowlanych.

Uważamy, że dodatkowym atutem firmy będzie możliwość wypożyczenia narzędzi, w celu ich przetestowania przed zakupem. Czasami klient potrzebuje też kosztownego sprzętu, ale tylko do krótkotrwałego użytku. Wówczas opcja wypożyczalni na pewno przypadnie mu do gustu. Staramy się rozwijać działalność na podstawie obserwacji potrzeb ludzi i z dużym optymizmem podchodzimy do tej nowej propozycji. Wiemy już, że nasza wypożyczalnia będzie największą w regionie. Mogę też zdradzić, że będzie u nas dostępny szeroki wybór produktów niemieckiej marki Festool – zapewnia Stanisław Ciecierski.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani ofertą firmy lub podjęciem szerszej współpracy, zachęcamy do kontaktu – ul. Przytorowa 19, 16-400 Suwałki, poniedziałek – piątek 8:00 – 16:30, sobota 8:00 – 13:00, tel. 87 566 22 96

Artykuł sponsorowany