Słuchaj nas online SUWAŁKI | EŁK

Mecz i zbiórka pieniędzy na leczenie Andrzejka

22.09.2018

Ełk

Mecz i zbiórka pieniędzy na leczenie Andrzejka w sobotę (22.09) w Ełku.

Potrzebna jest wygrana i potrzebne są punkty. MKS Mazur Ełk zajmujący ostatnie miejsce w tabeli trzeciej ligi zagra z Victorią Sulejówek. Przeciwnik ełczan w tabeli pierwszej grupy zlokalizowany jest trzy miejsca wyżej.

Będzie to już dziewiąta kolejka spotkań. 5 z nich ełczanie przegrali, 2 zremisowali i jedno zakończyło się zwycięstwem MKS-u.

Spotkanie MKS Ełk-  Victoria Sulejówek rozegrane zostanie na stadionie miejskim w Ełku. Pierwszy gwizdek o godzinie 16.00.

Jak informuje na swoim profilu MKS Mazur Ełk, podczas meczu zbierane będą środki na leczenie i rehabilitację po operacji Andrzejka z Ełku. O chłopcu z wrodzoną wadą serca HLHS mówiliśmy już w wiadomościach Radia 5. Szansą na zdrowie i życie dziecka jest operacja w klinice w Niemczech. Jej koszt, to 170 tys. zł. Rodzice oraz przyjaciele rodziny rozpoczęli zbiórkę pieniędzy. Kosztowny będzie również powrót do zdrowia po planowanym zabiegu. Pomóc można wpłacając pieniądze poprzez portal „Się Pomaga” oraz licytując przedmioty na bazarku facebookowym Andrzejek HLHS.

https://www.siepomaga.pl/serce-andrzejka

https://www.facebook.com/groups/235189210440552/about/

Źródło: Radio 5
Autor artykułu: jwe