Imieniny: Boguty, Bogusza, Macieja 24 lutego 2018

Na żywo: Suwałki  | Ełk 

na antenie
Arkadiusz Sikora
Arkadiusz Sikora

ogłoszenia

Ogłoszenia

Odstęp


Mikołajki na lodowisku

Foto: Radio 5 Giżycko

Giżycko

„Mikołajki na lodowisku” odbyły się w środę (6.12) w Mazurskim Centrum Sportów Lodowych w Giżycku. Na tafli pod okiem rodziców i instruktorów bawiła się ponad setka dzieci.

W programie były m.in. gry i zabawy, pokazy łyżwiarskie oraz konkursy – mówi Elżbieta Kotlicka, instruktor łyżwiarstwa figurowego Mazurskie Centrum Sportów Lodowych w Giżycku.

Dla dzieciaków takie Mikołajki to wielka frajda.

Autor: ds     Data: 6 grudnia 2017

   
Tagi:

5 Komentarzy

  1. santa claus Odpowiedz

    To była jakaś masakra dezorganizacyjna! Pokaz short track ,mimo że dzieci faje jeździły to opis dyscypliny pana znudzonego życiem, stojącego w drzwiach … kpina! Figurówka nie przygotowana w ogóle prowadząca nawet nie znała imion swoich wychowanków! Jedynie panczeniści pokazali i opisali dyscyplinę tak jak to powinno wyglądać!
    W programie były m.in. gry i zabawy – jeżeli liczyć dwa węże to faktycznie były gry i zabawy! Zamiast dzieci w boksach to tłoczący się rodzice z telefonami. „Mikołajki na lodowisku” to był chaos na lodzie. Ale jak to mówią jaki pan taki kram.

  2. ok Odpowiedz

    Lodowisko w suwalkach ma posiadac zadaszenie Taka tam wiata, tyle ze takie rzeczy powinne byc zrobiona w kazdym czasie ale nie zimowym

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Portal radio5.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.