Imieniny: Boguty, Bogusza, Macieja 24 lutego 2018

Na żywo: Suwałki  | Ełk 

na antenie
Arkadiusz Sikora
Arkadiusz Sikora

ogłoszenia

Ogłoszenia

Odstęp


Mirosław Hołubowicz odwołany

Foto: Radio 5

Olsztyn

Ze stanowiska komendanta wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Olsztynie został odwołany Mirosław Hołubowicz. Jego obowiązki przejął bryg. mgr inż. Robert Fliciński – dotychczasowy zastępca.
St. bryg. Mirosław Hołubowicz sprawował funkcję warmińsko-mazurskiego komendanta wojewódzkiego PSP od marca 2016 roku. Wcześniej był komendantem Powiatowej Straży Pożarnej w Ełku.

Autor: wk     Źródło: Komenda Główna PSPData: 6 grudnia 2017

   
Tagi:

19 Komentarzy

  1. Jacek i Placek Odpowiedz

   A za nieboszczki PZPR to inaczej było?
   Komuna i jej system powraca tylko dziś nazywa się skrajnie prawicowy PiS

 1. de Odpowiedz

  A czym to pan komendant podpadł obecnej władzy? W 2016 r. tak ta władza go zachwalała przy powołaniu, a teraz go nagle odwołuje?

  1. skipper Odpowiedz

   Ktoś się pewnie dopatrzył, że Wyższą Szkołę Pożarniczą skończył przed 1991. Znaczy nastojaszczij komuch.

 2. uu Odpowiedz

  Jak zaczynał pracę w Ełku to już był z urodzenia Komendantem, bo zapisał się do PZPR i komendantem się ostał. A PZPR upadła po paru miesiącach, oj jaka szkoda. Taka to była chęć bycia u władzy, że skórę sprzedał choć na chwilę a teraz sam popadł w niełaskę rządzących. Może się ktoś spostrzegł, że w środku był koloru RED.

  1. Zofia D. Odpowiedz

   Nie zwalnia, bo ten posłusznie wywraca. Niechby tylko spróbował się postawić – wyleci szybciej niż zdąży kichnąć.

  1. boy z recepcji Odpowiedz

   A to, że pisiorki obsadzają wszystko swoimi aby mieć dożywotnio władzę. Program partii programem narodu – mówi ci to coś?

 3. ełcki strażak Odpowiedz

  uu, wiem, że o tym co piszesz nie masz zielonego pojęcia. Piszesz bo chyba chcesz pochwalić się niewiedzą i własną głupotą. Pan Hołubowicz nigdy nie należał do żadnej partii. Był tym człowiekiem, który został wyrzucony ze studiów w 1981 roku kiedy rozpoczął strajk, czynnie w nim uczestniczył. Tym, który został wierny ideałom poprzedniej epoki jest obecny Komendant główny PSP, razem uczyli się na roku. Myślę, że takimi wpisami jak Twój uu krzywdzi się wielu ludzi. Pan Hołubowicz przyjeżdżąjąc do Ełku / za żoną/nie miał aspiracji komendanckich. Był zawsze skromnym człowiekiem, szanował godność innych ludzi bez względu na szereg wartości które przypisuje się człowiekowi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Portal radio5.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.