Słuchaj nas online SUWAŁKI | EŁK

Mistrzynie smażenia pączków odebrały nagrody

21.02.2020

Suwałki

Mistrzynie smażenia pączków na Suwalszczyźnie odebrały nagrody. To panie, które zwyciężyły w tłustoczwartkowym konkursie Radia 5. Jak co roku, zaprosiliśmy słuchaczy do wspólnej zabawy i jak zawsze mieliśmy mnóstwo zgłoszeń. Do redakcji Radia 5 przy ulicy Bulwarowej w Suwałkach przyjeżdżali mieszkańcy miasta i okolic. Nie było więc łatwo wybrać ten jedyny, najsmaczniejszy. Komisja Konkursowa zdecydowała, że autorem najlepszych pączków jest Hanna Podurgiel. W nagrodę otrzymała robot kuchenny ufundowany przez piekarnię Cymes.

Laureatka udzieliła nam też kilku rad aby pączki były dobre.

Drugie miejsce przypadło Wiolecie Syper z Suwałk, która otrzymała bon na koloryzację włosów w Fabryce Fryzur oraz fotomagnesy z Foto Bajka Augustów. Trzecie miejsce zdobyła natomiast Helena Kulig z miejscowości Rutki Stare. Pani Helena otrzymała voucher na hybrydowy manicure Zmalowane – stylizacja paznokci oraz fotomagnesy.

Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali książki z krakowskiego wydawnictwa Initium. Przypomnijmy, że konkurs na najsmaczniejszy pączek to inicjatywa Radia 5. Ci, którzy smażą pączki, mogą je przywieźć do redakcji, gdzie kapituła wybiera najsmaczniejsze i przyznaje nagrody. W tym roku nagrody ufundowała piekarnia Cymes, Fabryka Fryzur, Foto Bajka Augustów oraz Wydawnictwo Initium.

Autor: KZ