Słuchaj nas online SUWAŁKI | EŁK

Możesz mieć profesjonalną przyłbicę

25.05.2020

Każdy może zaopatrzyć się już w spełniające najwyższe normy przyłbice z Suwałk. Mowa o produkcie miejscowej firmy AQUAEL. Jak już informowaliśmy, producent sprzętu oraz akcesoriów akwarystycznych już na początku pandemii bardzo szybko rozszerzył swoją produkcję na potrzeby ochrony zdrowia i zdołał pomóc wielu instytucjom.  Z profesjonalnych i ergonomicznych przyłbic produkcji AQUAEL korzystają już medycy, funkcjonariusze służb, sądy, banki, apteki, zakłady produkcyjne i wiele innych instytucji.

Teraz przyłbice może nabyć każdy. Dostępne są w sklepie internetowym sklep.aquaelzoo.pl, w sklepie zoologicznym AQUAEL ZOO przy TESCO w Suwałkach  oraz w wybranych sklepach.  To produkty wysokiej jakości z szybką wykonaną z najbardziej przeźroczystego i uniepalnionego materiału, spełniający normy europejskie. Zostały tak opracowane, że ich sterylizacja jest bardzo łatwa dzięki braku materiałów nasiąkliwych. Szybko schną, dlatego sprawdzają się szpitalach. Są lekkie, sterylne i higieniczne, bo proces produkcji obsługują maszyny numeryczne i roboty. Nadają się dla osób starszych, bo oddycha się w nich łatwiej niż w maseczce, nie zaparowują w nich okulary, pozwalają na swobodne korzystanie z telefonu z funkcją rozpoznawania twarzy i są wielokrotnego użytku.  Stosowanie przyłbic rekomendował między innymi Łukasz Szumowski, Minister Zdrowia. Podczas konferencji prasowej dotyczącej wprowadzenia II etapu łagodzenia restrykcji związanych z koronawirusem potwierdził, że przyłbicę można nosić zamiast maseczki ochronnej. Są one dedykowane wielu grupom zawodowym: sprzedawcom, pracownikom banków i instytucji, urzędów, przychodni medycznych i szkół. Zapewniają wygodę i pełną widoczność twarzy, co jest ważne chociażby podczas terapii, kiedy jest potrzebna bezpośrednia relacja pacjenta z terapeutą, czy lekarzem.

Jak mówi Arkadiusz Soroka, dyrektor firmy, suwalski AQUAEL jest w stanie uruchomić zwiększoną produkcję dla zakładów pracy, czy hurtowników oraz zapewnić ciągłość dostaw. Może wyprodukować do 10 tysięcy przyłbic na dobę, w dowolnych kolorach i z dowolnym logo, oraz zaopatrzyć w nie sklepy i hurtownie.  Wszystkich zainteresowanych dyrektor zaprasza do bezpośredniego kontaktu z firmą AQUAEL i zapoznania z całym spektrum możliwości.