Imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany 18 lutego 2018

Na żywo: Suwałki  | Ełk 

na antenie
Marcin Banachowski
Marcin Banachowski

ogłoszenia

Ogłoszenia

Odstęp


Najlepsi z najlepszych podsumowali rok

Foto: Radio 5

Ełk

Przedstawiciele Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Ełku podsumowali rok startów swoich podopiecznych. Najlepsi z najlepszych spotkali się w poniedziałek (13.11.) z włodarzami powiatu i miasta, by pochwalić się swymi osiągnięciami, a sukcesów nie brakuje. Wystarczy wspomnieć o 8 medalach zdobytych przez wioślarzy na Mistrzostwach Polski w różnych kategoriach. Należy tu jednak zaznaczyć, że wysoki poziom reprezentują również lekkoatleci czy pływacy.

Klaudia Pankratiew i Dawid Seroka, zaznaczają, że każdy medal niezależnie od koloru, symbolizuje sukces okupiony ciężką pracą.

Spotkanie było formą rozliczenia i udowodnienia, że pozyskiwane zarówno z powiatu, jaki z miasta fundusze, znajdują realne odzwierciedlenie w sukcesach odnoszonych przez młodych sportowców, zaznacza Andrzej Koc – dyrektor Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Ełku

Prezydent Ełku Tomasz Andrukiewicz oraz Marek Chojnowski – ełcki starosta podkreślają, że młodzi reprezentanci Uczniowskiego Klubu Sportowego MOS są prawdziwą wizytówką regionu.

 

Autor: sc     Data: 13 listopada 2017

   
Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Portal radio5.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.