Imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy 24 stycznia 2018

Na żywo: Suwałki  | Ełk 

ogłoszenia

Ogłoszenia

Odstęp


Nie żyje 77-letnia piesza

Foto: Przemysław Możejko

Olecko

Okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego wyjaśniają oleccy policjanci. Po przewiezieniu do szpitala zmarła 77-letnia piesza. Do zdarzenia doszło w sobotę (7.01) w rejonie skrzyżowania ulic Młynowej, Grunwaldzkiej, Jagiellońskiej i Alei Lipowych w Olecku. Jak informuje Justyna Sznel, oficer prasowa miejscowej policji – wypadek wstępnie zakwalifikowano jako potrącenie. Sprawdzane są dwie wersje wydarzeń. Osobowy Seat albo uderzył w idącą pieszą, albo przejechał po kobiecie leżącej na jezdni. Kierowca samochodu był trzeźwy.

Autor: apk     Źródło: KPP w OleckuData: 8 stycznia 2017

   
Tagi:

5 Komentarzy

 1. Frosty Odpowiedz

  Warunki drogowe w Olecku są takie że prokurator powinien zająć się tez odpowiedzialnym za ich utrzymanie. W całym mieście na drogach jest żywy lód, bez względu na to czy kobieta weszła na drogę czy też na niej leżała kierowca najprawdopodobniej nie miał szans na zatrzymanie pojazdu, nawet jadąc 20 km/h dotknięcie hamulca kończy się poślizgiem.

  1. Maniek Odpowiedz

   Piątego na przejściu dla pieszych na Cichej kobieta upadła i złamała nogę. Dzień później sypnęli garść piasku, od tej pory nic, znowu szklanka…

 2. Ja Odpowiedz

  drogi i chodniki są pokryte lodem. Olecko zapomniane przez służby odpowiedzialne za ich stan. Tylko jedno można rzec – ŻENADA. Panie Burmistrzu prosimy o interwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Portal radio5.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.