Imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy 23 stycznia 2018

Na żywo: Suwałki  | Ełk 

ogłoszenia

Ogłoszenia

Odstęp


Nie żyje dwumiesięczny chłopczyk

Foto: Radio 5

Ełk

Nie żyje dwumiesięczny chłopiec, który 15 listopada z obrażeniami ciała trafił do ełckiego szpitala. Stan dziecka był na tyle poważny, że lekarze zadecydowali o natychmiastowym transporcie małego pacjenta do szpitala specjalistycznego w Białymstoku. Chłopczyk miał obrażenia wewnętrzne, złamaną kość udową i odrapania. Niestety lekarzom z białostockiej placówki nie udało się go uratować. Dziecko zmarło we wtorek (28.11) rano.

Zarzuty pobicia i znęcania się nad chłopcem usłyszał 17 listopada 25-letni ojciec dziecka, który został tymczasowo aresztowany.

– W najbliższym czasie przeprowadzona zostanie sekcja zwłok dziecka. Jej wynik zadecyduje o dalszych czynnościach prokuratury i ewentualnej zmianie zarzutów dla sprawcy pobicia, mówi Wojciech Piktel – prokurator rejonowy w Ełku.


Autor: wk     Źródło: Prokuratura Rejonowa w Ełku Data: 28 listopada 2017

   
Tagi:

22 Komentarzy

 1. Xxx Odpowiedz

  Powinien dostać taką kare żeby straszenie cierpiał i prosił o śmierć. Ja czekałam na swojego synka, a musiałam go pochować nie dane mi było nawet to przytulić. To cierpienie nie do zniesienia, a taki bydlak morduje własne zupełnie bezbronne dziecko.

 2. M Odpowiedz

  MORDERCA . Powinni się już nim dawno zająć. Już wcześniej mial nie równo pod sufitem. Rodzina wiedziała do czego jest zdolny , nikt nie pomógł, nie uchronil tego maleństwa- oni tez powinni czuć się winnymi tej tragedii.

  1. Lala Odpowiedz

   Matka nie lepsza, jeszcze broni tego zwyrodnialca, brak słów, patologia w czystej postaci. Słyszałem wersję „będę odwiedzać go w więzieniu i zrobimy sobie drugiego bobasa”…

   1. Ja Odpowiedz

    Co ty w ogóle pierdolisz nie znasz sprawy a osadzasz matkę robicie z ludzkiej tragedii sensacje skurwiel siedzi i mam nadzieje ze szybko nie wyjdzie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Portal radio5.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.