Imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha 23 kwietnia 2017    Pogoda

Na żywo: Suwałki  | Ełk 

ogłoszenia

Ogłoszenia

Śmiertelne potrącenie

Foto: Radio 5   

Tragiczny wypadek na trasie Boćwinka-Banie Mazurskie w powiecie gołdapskim. Zginął 59-letni mężczyzna potrącony przez samochód. Do wypadku doszło wczoraj po godzinie 22:30 na drodze wojewódzkiej nr 650.

Z ustaleń gołdapskich policjantów wynika, że 22-letni kierowca Audi wjeżdżając do Boćwinki podczas wyprzedzania innego auta, potrącił idącego poboczem pieszego. 59-letni mężczyzna w wyniku odniesionych obrażeń zmarł. Wiadomo, że pieszy nie posiadał żadnych elementów odblaskowych. 22-letni kierowca był trzeźwy. Został zatrzymany do wyjaśnienia.

Policjanci ustalają okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Autor: jwe     Źródło: KPP w GołdapiData: 30 marca 2016

   
Tagi:

3 Komentarzy

  1. obiektywny Odpowiedz

    kierowcy zapominają że jest przymus!!!używania świateł drogowych.samochód z przodu(wyprzedzany)bez łaski musi jechać na światłach drogowych by ten co go wyprzedza znał warunki na drodze bo inaczej dochodzi do tragicznych zdarzeń.gdy oba pojazdy się zrównają pojazd wyprzedzany zmienia światła na mijania zaś ten który wyprzedza odwrotnie-włącza drogowe.to jest ABC kierowcy

    1. Czytelnik Odpowiedz

      Ty zastanawiałeś się nad sensem swojego komentarza!? Zginął człowiek a Ty snujesz jakieś chore tezy. Gdyby młodziak nie wyprzedzał pieszy żył by, takie jest moje zdanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O TYM SIE MÓWI TYTUŁ

O TYM SIĘ MÓWI

O TYM SIĘ MÓWI 2