Imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza 19 stycznia 2018

Na żywo: Suwałki  | Ełk 

ogłoszenia

Ogłoszenia

Odstęp


Nie żyje pieszy potrącony przez kierowcę Audi

Foto: grajewo24,pl

Grajewo-Bogusze

Śmiertelny wypadek na trasie Grajewo-Bogusze. Nie żyje pieszy potrącony przez kierowcę Audi.  Do tego tragicznego zdarzenia doszło we wtorek (14.03) około godziny  18.20 na drodze krajowej nr 65 tuż przed Grajewem.  

Jak informuje Radio 5 Sylwia Gosiewska, oficer prasowy miejscowej Komendy Powiatowej Policji, ofiara wypadku to 58-letni mężczyzna, który stał na poboczu poza terenem zabudowanym nie mając elementów odblaskowych.  

Grajewscy policjanci ustalają teraz szczegóły tego tragicznego wypadku.

 

Autor: ate     Źródło: KPP w GrajewieData: 15 marca 2017

   
Tagi:

5 Komentarzy

 1. Leon Odpowiedz

  ludzie miejcie ustawione światła prawidłowo bo oślepiony kierowca nie widzi prawidłowo pobocza.zauważyłem że jeszcze lepiej widać pobocze gdy światła mijania ustawione są nawet niżej niż przyrząd

  1. Emil Odpowiedz

   Najlepiej niech świecą przed maskę…A może jak by miał kamizelkę to by żył…Piesi za nic mają jakiekolwiek przepisy.Dajmy im jeszcze więcej swobody i stawajmy na baczność bo jegomość podchodzi do jezdni wtedy dopiero będzie zabawnie.

 2. DMK13 Odpowiedz

  Elementy odblaskowe mogą uratować życie nie tylko poza terenem zabudowanym, ale także w terenie zabudowanym na pozornie dobrze oświetlonej drodze. Ktoś powie, że kierowca ma obowiązek uważać na pieszych, ale tak naprawdę komu bardziej powinno zależeć na bezpieczeństwie pieszego jak nie samemu pieszemu.
  Daj sygnał kierowcy. Noś odblaski. Włącz myślenie
  https://youtu.be/Z8OY4vmyBQI

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Portal radio5.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.