Imieniny: Augustyna, Ingi, Jaromira 28 maja 2018

Na żywo: Suwałki  | Ełk 

ogłoszenia

Ogłoszenia

Odstęp


Odnaleziono ciało 48-latka


Tragiczny finał poszukiwań 48-latka na Jeziorze Roś w powiecie piskim. We wtorek (30.05) rano policjanci wyłowili ciało mężczyzny.

Jak już wielokrotnie informowaliśmy w wiadomościach Radia 5, mieszkaniec Białej Piskiej wypadł z jachtu do wody w niedzielę 21 maja.

Do zdarzenia doszło około godz. 15.00. Natychmiast policjanci, strażacy i ratownicy MOPR rozpoczęli akcję poszukiwawczą. Zaangażowano płetwonurków, którzy przeczesywali dno Jeziora Roś. Mężczyzny poszukiwano również z łodzi wyposażonej w sonar. Działania prowadzone były codziennie od zmierzchu do świtu.

Jak informuje Radio 5 Anna Szypczyńska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Piszu, we wtorek (30.05) około godz. 7.00 wędkarz pływający łódką po Jeziorze Roś zauważył w trzcinach ciało mężczyzny. To poszukiwany od niedzieli ( 21.05) 48-letni mieszkaniec Białej Piskiej. Jak dodaje rzeczniczka piskiej policji, mężczyzna został odnaleziony niedaleko miejsca, w którym miał wypaść z jachtu.

Ciało 48-latka zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji zwłok. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Data: 30 maja 2017

   
Tagi:
Portal radio5.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.