Imieniny: Feliksa, Konrada, Zbysławy 23 marca 2018

Na żywo: Suwałki  | Ełk 

na antenie
Diana Kotarska
Diana Kotarska

ogłoszenia

Ogłoszenia

Odstęp


Odpowiedzą za obrazę uczuć religijnych

Foto: Radio 5

Biała Piska

Piscy policjanci zatrzymali sprawców zniszczenia elewacji kaplicy ewangelicko – augsburskiej w Białej Piskiej. Jak już informowaliśmy w wiadomościach Radia 5, do aktu wandalizmu doszło w nocy z piątku na sobotę. Nieznani wówczas sprawcy pod krzyżem umieścili obraźliwe malunki wraz z napisem „tu jest Polska”.

Zerwana została również tablica informująca o tym, że w budynku prowadzona jest terapia dla osób niepełnosprawnych i potrzebujących. Policjanci znaleźli ją w stawie na terenie miasta.

Jak informuje Radio 5 Anna Szypczyńska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Piszu, mundurowi podjęli wiele czynności, które doprowadziły do zatrzymania sprawców zniszczenia mienia. 23 i 35-latek, mieszkańcy Białej Piskiej odpowiedzą również za  obrazę uczuć religijnych.

Straty oszacowano na 4 tysiące złotych. Mężczyznom za zniszczenie mienia oraz obrazę uczuć religijnych mężczyznom grozi kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Autor: ate     Źródło: KPP w PiszuData: 10 sierpnia 2017

   
Tagi:

3 Komentarzy

  1. Polak Odpowiedz

    Dlaczego na pomniejszonym zdjęciu w menu po prawej stronie niestosowny obrazek nie jest zakamuflowany przez redakcję Radia 5 tak jak po wejściu do artykułu na ten temat ? Tym sposobem również Radio 5 przyczynia się do obrażania rozpowszechniając takie zdjęcia !

  2. Oryginałowa Odpowiedz

    …a dlaczego księża k, nie są karani za obrazę uczuć religijnych, jak lekceważą swój stan kapłański???
    Pozdrawiam Jana ” ORYGINAŁA”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Portal radio5.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.