Słuchaj nas online SUWAŁKI | EŁK

Olecko Active Festiwal już za rogiem

11.08.2020

Olecko

Różnorodne warsztaty, strefy sportu, relaksu i rodziny. Wszystko okraszone świetną muzyką. Tak w skrócie, zapowiada się Active Festival Olecko. Impreza startuje już w najbliższy czwartek (13.08). Do niedzieli (16.08) w okolicy będzie można wypocząć w pięciu specjalnych strefach: artystycznej, relaksu, warsztatów, aktywności i rodziny. W każdej z nich czekają inne atrakcje. To między innymi: warsztaty kulinarne, wernisaże, wycieczki rowerowe, zabawy plastyczne dla dzieci, mistrzostwa Dj-ów czy tez spokojna joga na świeżym powietrzu. Oficjalne rozpoczęcie festiwalu w czwartek (13.08) o godzinie 16:00. Wydarzenie rozpocznie wspólny bieg i wycieczka rowerowa. Start z Amfiteatru Podzamcze. Dalszy ciąg atrakcji w piątek (14.08). O szczegółach Karol Sobczak, burmistrz Olecka.

W sobotę (15.08) warsztaty muzyczne i kulinarne dla dzieci, II Turniej Tenisa Ziemnego, regaty żeglarskie, treningi z psami, pokaz akrobacji motocyklowych.

Dzień zakończy świetna muzyka. Na scenie oleckiego amfiteatru wystąpi sekstet EABS. Gwiazdą wieczoru będzie Sarsa.

Na miejscu znajdziecie również nasze Plenerowe Studio Live Radia 5. Wspólnie z wami będziemy się bawić, gościć gwiazdy muzyki i ciekawych ludzi związanych z miastem. Przed mikrofon zaprosimy także słuchaczy. Będzie możliwość, by przedstawić prognozę pogody czy wspólnie zapowiadać piosenki i pozdrawiać przyjaciół. Plenerowe Studio Radia 5 będzie na was czekać w sobotę (15.08) od godziny 14 w Olecku na polanie przy skate parku. Patronem medialnym wydarzenia jest Radio 5.

Autor: mz