Imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany 18 lutego 2018

Na żywo: Suwałki  | Ełk 

na antenie
Marcin Banachowski
Marcin Banachowski

ogłoszenia

Ogłoszenia

Odstęp


Otworzyli 550 metrów drogi

Foto: radio5.com.pl

Wysoka Góra

550-metrowej długości odcinek wyasfaltowanej drogi otworzyli w poniedziałek (13.11) w miejscowości Wysoka Góra koło Krasnopola Jarosław Zieliński, sekretarz stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz przedstawiciele władz powiatu sejneńskiego, gminy oraz mieszkańcy. Na wyasfaltowanie nisko położonej przez, co regularnie zalewanej drogi powiat otrzymał rządowe dofinansowanie wysokości prawie 400 tysięcy złotych. Minister, zapytany skąd jego obecność na otwarciu krótkiego odcinka jezdni wyjaśniał, że jeszcze jako poseł opozycji był proszony o interwencję w sprawie przebudowy drogi w Wysokiej Górze.


Autor: AP     Data: 13 listopada 2017

   
Tagi:

18 Komentarzy

 1. Leszek Odpowiedz

  Zieliński i Kołnierowicz chwytają się każdej okazji, żeby zaistnieć w mediach. Zielińskiego można zrozumieć bo to polityk i musi się popisywać nawet tym czego nie zrobił ale komendantowi wojewódzkiemu Policji za inne rzeczy płacą niż przecinanie wstążki na polnej drodze… Błazenada….

 2. Józef Odpowiedz

  Tak bawi się władza za pieniądze podatnika. Przecież takie wyjazdy kosztują. Władza promuje się bo zbliżają się wybory. Zorganizowano sztuczny tłum. Pani Wysocka to powinna zająć się szkołą, zorganizować odpowiednie dyżury nauczycieli żeby znowu dziecko przedszkolne nie błądziło po Krasnopolu, a nie promować się za pieniądze podatnika.

 3. poldek Odpowiedz

  generał i minister. Pat i patafian. niedługo ogłoszą, ze słońce wschodzi i zachodzi dzięki dobrej zmianie. Kupi to wasz lud ciemny. takiego cyrku za najgłębszej komuny nie było. Zieliński na prowincji u siebie czuje się pewnie. Pozmieniać powiatowych komendantów, ścieżkę rowerową otworzyć, kartacza zjeść i TYLE. Do roboty i przestań udawać.

  1. rolnik indywidualny Odpowiedz

   To już teraz wiadomo, dlaczego dowódcą garnizonu został płk Świderski – taką linię ma nasza władza, żeby ten dobrobyt znad kołnierza wyraźnie było widać.
   A pan wiceminister mógłby w końcu fryzjera zmienić. Uczesanie a’la Breżniew jest jakby démodé.

 4. SW Odpowiedz

  Panie Zielinski. Do Warszawy zajmować się Tym od czego pan jest. Policja!! Popularność panu nie wzrośnie na suwalszyźnie. Tu już pana znają. Nie koniecznie z dobrej strony.

 5. Leszek Odpowiedz

  Pana Zielińskiego tak wykpili w Uchu Prezesa że pewnie nie za bardzo chce się w Warszawie pokazywać i przyjechał pokazać kto rządzi na Suwalszczyźnie czyli on, komendant i proboszcz dobrodziej 😛

 6. Gege Odpowiedz

  Uwazajcie na komentarze. Bo po sadach ciagaja za zle opinie o ”naszym”posle. A KULSON tez byl na otwarciu tej jakze waznej i dlugiej drogi?

 7. Feelfree Odpowiedz

  Pan sekretarz Jarosław Zieliński miał bardzo pracowite dwa ostatnie miesiące.
  Prócz tego, że uczestnicył, uświetnił, nagrodził i złożył wyrazy otworzył trzy drogi:
  we wrześniu: Suwałki-Płociczno i w Mikołajewie, zaraz potem Leszkiemie-Bolcie, zaś w ostatnich dniach
  w Wysokiej Górze koło Krasnopola.
  Mało tego, miał też czas aby odebrać przysięgę Wojsk Obrony Terytorialnej, zwiedził też budowę na terenie w SSSE w Poddubówku.
  Przed 1989 rokiem sekretarze równierz uwielbiali otwierać, zwłaszcza przed kamerami.

  Na jaki odcinek partia rzuciła pana sekretarza Jarosława Zieliskiego?
  Komunikacji, obrony, a może budownictwa ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Portal radio5.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.