Imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza 19 stycznia 2018

Na żywo: Suwałki  | Ełk 

ogłoszenia

Ogłoszenia

Odstęp


Ukryte papierosy

Foto: Warmińsko-Mazurski Urząd Celno-Skarbowy w Olsztynie

Bezledy, Giżycko

130 paczek papierosów przemycał mieszkaniec Giżycka w specjalnie skonstruowanych skrytkach w dachu VW Transportera. Mężczyzna oprócz kontrabandy stracił też samochód.

Giżycczanin stawił się na przejściu drogowym w Bezledach w miniony piątek (17.03) około 3.00 nad ranem. Funkcjonariuszom do odprawy zgłosił paliwo, alkohol i papierosy w przysługujących normach przywozowych.

-Po szczegółowej kontroli i prześwietleniu promieniami rentgenowskimi VW Transportera okazało się, że w dachu pojazdu są skrytki służące do przewozu kontrabandy, informuje Ryszard Chudy z Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Olsztynie.

W sumie celnicy zabezpieczyli 130 paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Pojazd w którym giżycczanin dokonał przeróbek technicznych został zabezpieczony na parkingu depozytowym.

W ubiegłym roku, tylko w Bezledach funkcjonariusze dokonali zajęcia 55 samochodów, które zostały przystosowane do przemytu kontrabandy.

Autor: ate     Źródło: Warmińsko-Mazurski Urząd Celno-Skarbowy w OlsztynieData: 20 marca 2017

   
Tagi:

1 komentarz

  1. Fan Audi 300 kucy Odpowiedz

    A ja Fan Audi 300 kucy rasowy klekot tdi nie raz jechałem pijany przez Bezledy ale ja niczego nie chowałem. Ja zawsze spirytus z Litwy trzymam na tylnim siedzeniu i jadę na zielony korytarz. A jak celnik przychodzi to tylko przeładuje z czwórki na trójkę ryk silnika Audi kłatro działa i poszed na Bartoszyce. Czasem kolczatki rozkładajo ale jak się ma 230 na blacie to kolczatka nie zdąży opony przebić. I dalej sru na Raczki interesy załatwiać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Portal radio5.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.