Imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany 18 lutego 2018

Na żywo: Suwałki  | Ełk 

na antenie
Marcin Banachowski
Marcin Banachowski

ogłoszenia

Ogłoszenia

Odstęp


Pazura rozśmieszał do łez

Foto: Radio 5

Ełk

Salwy śmiechu przy pełnej sali- tak w kilku słowach można podsumować niedzielny (12.11.) występ Cezarego Pazury w Ełku. Aktor, komik, piosenkarz i reżyser. Znany zarówno z dużych, kinowych kultowych już produkcji takich jak „Psy”, „Kiler” czy „E=mc2”, lubiany za role w polskich serialach jak np. „13 posterunek” czy „Aż po sufit”, bez pudła rozpoznawany w filmach animowanych dla dzieci za sprawą dubbingów, ceniony za występy na scenach kabaretowych. „Polski Jim Carrey” – jak nazywają go niektórzy, jest w stanie rozśmieszyć publiczność jedną miną czy gestem- udowodnił to swoim występem w Ełckim Centrum Kultury. Czy łatwo w dobie internetu, gdzie każdy może obejrzeć dowolny występ w domowym zaciszu we własnym fotelu, zgromadzić pełną salę na występie?

Genialny aktor i komik- mówili ełczanie, którzy przyszli na występ Cezarego Pazury.

A z czego najchętniej śmieją się Polacy? Cezary Pazura ma swoją teorię na ten temat.

Po trwającym blisko 1,5 godziny występie kolejnych kilkadziesiąt minut Cezary Pazura spędził podpisując płyty i książki oraz robiąc pamiątkowe zdjęcia z fanami. Patronem medialnym wydarzenia było Radio 5.

 

Autor: jwe     Data: 12 listopada 2017

   
Tagi:

6 Komentarzy

  1. Jurek Ogórek Odpowiedz

    nie lubię Pazury i wcale nie jest śmieszny tylko nudny. Do tego czuje ,że już jego czas minął i próbuje przypodobać się obecnej władzy. Lizus.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Portal radio5.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.