Imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona 29 marca 2017    Pogoda

Na żywo: Suwałki  | Ełk 

ogłoszenia

Ogłoszenia

Pies pogryzł dziecko

Foto: radio5.com.pl   zdjęcie jest wizualizacją do tekstu

Właściciela dużego psa, który w poniedziałek rano (20.03) w Suwałkach pogryzł 15-letniego rowerzystę poszukuje miejscowa Straż Miejska. Jak poinformowała Radio 5 matka chłopca, do zdarzenia doszło około godziny 9:00 na ulicy Mickiewicza. Zwierzę zraniło nastolatka w nogę i uciekło. Kobiecie chodzi o ustalenie, czy pies był szczepiony, co pozwoli dziecku uniknąć zastrzyków przeciwko wściekliźnie.
   

Autor: AP     Źródło: Radio 5Data: 20 marca 2017

   
Tagi:

8 Komentarzy

  1. adam Odpowiedz

   A ja nie znam osoby podpisującej się jako „Nonsens”, ergo „Nonsens” nie istnieje i ten komentarz również, a jednak nadal go widzę, chyba zapomniałem o tabletkach.

 1. Rowerzystka Odpowiedz

  Poruszony problem dotyczy też mnie jako mieszkanki Suwałk i rowerzystki. Często po mieście poruszam się rowerem, jednak przyjemność z tej aktywności niejednokrotnie popsuł mi agresywny, biegający luźno pies.
  Apeluję do właścicieli psów o większą odpowiedzialność za swoich pupili.

  1. adam Odpowiedz

   Tylko dzisiaj widziałem dwa duże psy z właścicielami na spacerach, bez smyczy i bez kagańców. Co więcej pierwszy z tych psów zaatakował jakiegoś przedszkolaka, który szedł z mamą (ciocią, siostra, wiadomka) do szkoły/przedszkola. Właścicielka psa go w porę powstrzymała, ale dziecko się rozpłakało i dość długo tak płakało w miejscu (w sumie nie wiem jak długo, po poszedłem w swoją stronę, gdy mały wciąż płakał i mama go uspokajała).

   Zresztą dla mnie samego, to był nerwowy dzień, bo boję się psów od dziecka, a lęk jeszcze wzrósł po tym, jak mój wspaniały wujek w „żartach” napuścił kiedyś swojego psa na mnie, a ten pogryzł mnie w nogę na tyle mocno, że goiło się dwa miesiące… Także wyobraźcie sobie co czuję, gdy widzę coś takiego…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O TYM SIE MÓWI TYTUŁ

O TYM SIĘ MÓWI