Imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta 21 lutego 2018

Na żywo: Suwałki  | Ełk 

na antenie
Daniel Bobrowski
Tomek Suchocki

ogłoszenia

Ogłoszenia

Odstęp


Pijany wjechał w płot i uciekł

Foto: KPP w Piszu

Pisz

Jazdę samochodem pod wpływem alkoholu zakończył na prywatnej posesji uszkadzając płot. Mężczyzna w obawie przed konsekwencjami uciekł z miejsca zdarzenia zostawiając kolegę, który z nim podróżował. Mowa o 31-latku z gminy Pisz, który wydmuchał ponad 2,5 promila. 

-Do wypadku doszło w nocy z piątku (17.02) na sobotę (18.02) na ulicy Olsztyńskiej w Piszu, mówi Anna Szypczyńska, oficer prasowa miejscowej Komendy Powiatowej Policji.

Mężczyzna usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości do którego się przyznał. Policjantom tłumaczył, że uciekł z miejsca zdarzenia ze strachu przed odpowiedzialnością.

Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności i utrata prawa jazdy nawet na 15 lat.

Autor: ko     Źródło: KPP w PiszuData: 20 lutego 2017

   
Tagi:

1 komentarz

  1. Fan Audi 300 kucy Odpowiedz

    A ja nigdy nie biorę żadnych kolegów ze sobą jak jade pijany przez puławskiego swojo audico 300 kucy rasowy klekot tdi ,nie wiecie jaka to frajda iść bokiem przez rondo na puławskiego i armi krajowej .Te staszaki co stojo wieczorem i błyskajo na niebiesko w tych blaszanych fiacikach to dobrze mnie juz znajo i nawet nie próbują mnie zatrzymywać bo wiedzo ,że i tak nie majo żadnych szans dogonić Fana Audi 300 kucy rasowy klekot tdi . Oni tylko pozdrawiajo mnie machając białymi czapkami i kręco głowami z podziwu , a ja kita redukcja kłatro i poszed po spirytus na Litwe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Portal radio5.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.