Imieniny: Reginy, Patryka, Zbyszka 17 marca 2018

Na żywo: Suwałki  | Ełk 

na antenie
Arkadiusz Sikora
Arkadiusz Sikora

ogłoszenia

Ogłoszenia

Odstęp


Na cztery łapy odc. 2

Foto: radio5.com.pl

Suwałki

Piratka, jednooka mała kotka  oraz Ogon, kot bez ogona są bohaterami kolejnego odcinka audycji „Na cztery łapy”. Piratka razem ze swoim rodzeństwem została porzucona w reklamówce. Kocięta były jeszcze ślepe. Członkowie Fundacji „Zwierzęta Niczyje” włożyli dużo pracy, aby uratować maleństwa. Czuwali całe noce, aby karmić kocięta. Później rozpoczęło się poszukiwanie domu. W efekcie szybkiego oddzielenia od matki kotki były bardzo słabe. Przykładowo, jeden z braci Piratki, stracił wzrok. Mimo to znalazł szczęśliwy dom w Gdańsku. Teraz opiekunów szuka Piratka.  Jej historię opowiedziała w Radiu 5 Anna Walijewska-Maksymowicz, prezes Fundacji. Natomiast Ogon spędził szereg lat bez opieki. Mimo że był chory i stracił ogon, znalazł szczęśliwy dom u Elżbiety Murawko.

Autor: AP     Data: 11 października 2017

   
Tagi:

3 Komentarzy

  1. Malutka Odpowiedz

    Urząd Miasta, Straż Miejska..wszędzie spychologia.Wiadomo, że chodzi o pieniądze.A zwierzę strajku nie zrobi, więc się na nim najłatwiej oszczędza.

  2. ola Odpowiedz

    Za znęcanie się nad zwierzętami powinny zasądzane kary bezwzględnego więzienia. Ten przerażający brak empatii u ludzi sprawia, że chyba tylko batem można zapobiegać takim wydarzeniom. Człowiek nie jest dobry, po prostu boi się kary. Niestety.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Portal radio5.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.